Aile Planlaması yardim...

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Yasam111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2015
999
1.027
36
Iyi aksamlar
Uzatmadan heme konuya girmek istiyorm. 4 aylil bebegim var ve dogumdn sonra esimle hic birlikte olmadik. Taki bugune kadar. Birliktelik sirasinda bebek agladi ve ben panik olup geri cekildim. Boyle olunca przf. Cikti.
Simdi cok korkuyorum..
Esimi ertesigun hapi icin eczaneye gondermek istedim gitmedi. O cok rahat bisey olmadi sen abartiyorsun diyor ama ben cok korkuyorum. 1.5 yasinda ve 4 aylik iki bebegim var.
Daha adet olmadim. Birsey olur mu acaba?
Bu hafta ici doktora gidip spiral taktiracagim. Tutmussa bile etkisi olur mj acaba?

Prezervatif çıkınca sperm senin içine nasıl giriyo ki? Kafamda deli sorular??
Bence abartıyosun. Spiral taktırmaya gittiğinde doktora gebelik şüphesi olduğunu söylersin, tetkiklerini yaparlar. Eğer varsa gebelik sonlandırıp spirali takar doktor. Yoksa zaten her şey normal devam eder.

Rahatsız hissetmenin ve korkmanın sebebi bebeklerinin çok küçük ve peşpeşe olması sanırıım . Umarım bir şey olmamıştır .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…