Makyaj Ürünleri yardım...RUJLARIMDAN NEDEN MEMNUN DEĞİLİM?!?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canımcım biothermin rujlarını mutlaka denemelisin aynı şey bende de var rujlar dudaklarımın çatlaklarına girince çok kötü bir görüntü oluşuyordu ama biothermin rujları çok güzel
diğer markaların nemlendirici özelliği olan rujlarını da tavsiye ederim mesela lancome gibi chanel gibi bilmiyorum bütçene uyar mı ama gerçekten bu konuda çok iyiler
benim bekarken uyuyordu bütçeme ama şu sıralar rüyamda bile göremem kaydirigubbakcemile3

aynı dertten muzdaribiz canım ... Çalışmıyorum henüz , o yüzden ben de şimdilik rüyamda bile göremem kaydirigubbakcemile5
Biotherm markasını duydum sanırım ... Denicem cnm fiyatı makulse...

Bende ruj kullanmayı çok severim hatta bu benim için bir tutku diyebilirim, ünlü kozmetik mağazalarına uğradım hep baktım denedim bazılarından aldım, bak mesela mac marka ruju çok beğendiğimi söyleyemem, en azından benim dudaklarımda -öyle olmadığı halde- kurumuş ve soyulmuş hissi veriyor, bir çok denemeden sonra sephora rujlarını kullanmaya başladım, yaklaşık 3 senedir de sephora kullanıyorum, başka bir mağazaya ne girdim ne de deneme ihtiyacı hissettim, kadifemsi yumuşacık bir kıvamı var, renkleri de müthiş, eminim sende seversin, şiddetle tavsiye ediyorum, stick rujlarını kullanıyorum eğer seversen onlar çok güzel, ben gloss rujları pek kullanmıyorum, saçlara değişnce yapışıyor falan hiç hoşlanmadığım bir durum o yüzden stick kullanıyorum, üstelik sephorada stik ruj olup pırıltılı olanlarıda var elmas gibi parıldıyor, çok memnunum, sana da tavsiye ediyorum, bence dene madem bu kadar rujları seviyorsun :81:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…