Makyaj Ürünleri yardım...RUJLARIMDAN NEDEN MEMNUN DEĞİLİM?!?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canımcım biothermin rujlarını mutlaka denemelisin aynı şey bende de var rujlar dudaklarımın çatlaklarına girince çok kötü bir görüntü oluşuyordu ama biothermin rujları çok güzel
diğer markaların nemlendirici özelliği olan rujlarını da tavsiye ederim mesela lancome gibi chanel gibi bilmiyorum bütçene uyar mı ama gerçekten bu konuda çok iyiler
benim bekarken uyuyordu bütçeme ama şu sıralar rüyamda bile göremem kaydirigubbakcemile3

canımcım biothermin rujlarını mutlaka denemelisin aynı şey bende de var rujlar dudaklarımın çatlaklarına girince çok kötü bir görüntü oluşuyordu ama biothermin rujları çok güzel
diğer markaların nemlendirici özelliği olan rujlarını da tavsiye ederim mesela lancome gibi chanel gibi bilmiyorum bütçene uyar mı ama gerçekten bu konuda çok iyiler
benim bekarken uyuyordu bütçeme ama şu sıralar rüyamda bile göremem kaydirigubbakcemile3

aynı dertten muzdaribiz canım ... Çalışmıyorum henüz , o yüzden ben de şimdilik rüyamda bile göremem kaydirigubbakcemile5
Biotherm markasını duydum sanırım ... Denicem cnm fiyatı makulse...

Kızlar ya ben ruj alıyorum severek hem de en çok beğendiğim renkleri ,ama gelgelelim kullanınca alıp çöpe atasım geliyo.Yaklaşık 7 ay önce GOLDEN ROSE,carmina markalarının rujlarını aldım (normal ruj lipgloss filan diil) kullanınca sinir oldum,dudağımda gölgeli duruyo,şöyle anlatayım,dudağın çizgilerinde yoğunlaşıyo,kimi yerde az duruyo bi garip,BOZULMUŞ OLABİLİR Mİ SİZCE,ya da BAŞKA ?sositososito
HADİ golden rose böyle diyelim CARMİNA rujumu açtım bi hevesle onu da denedim çok garip aynısı oldu...Hadi çöpeeeee...O kadar da güzel bi ambalajı verdı ki altın sarısı bayılmıştım alırken:KK43:
Gelelim MAX FACTOR rujuma...Hani şu kalıcı olan ,24 saat kalanlardan aldım,almaz olaydımmmmm.iki aşamalı bi sürümü var önce lipgloss olan kalıcı kısmını sürüyorum kuruyunca da parlatıcı rujunu sürüyorum,başta fena durmuyo ama sonradan parlatıcı kısmı gidiyo ve kupkuru çizgi çizgi olmuşş , her çizgisi belli olan garip bi ruj kalıyo ortada,tazelesem de düzelmiyo parlatıcısını...
Bana fikir verebilecek ve beni ruj sürmekten soğutan bu rujlardan kurtaracak markalar neler olabilir,sorun ne anlamadımmmm???CADIARZU Şimdiden teşekkürler...a.s.

Bende ruj kullanmayı çok severim hatta bu benim için bir tutku diyebilirim, ünlü kozmetik mağazalarına uğradım hep baktım denedim bazılarından aldım, bak mesela mac marka ruju çok beğendiğimi söyleyemem, en azından benim dudaklarımda -öyle olmadığı halde- kurumuş ve soyulmuş hissi veriyor, bir çok denemeden sonra sephora rujlarını kullanmaya başladım, yaklaşık 3 senedir de sephora kullanıyorum, başka bir mağazaya ne girdim ne de deneme ihtiyacı hissettim, kadifemsi yumuşacık bir kıvamı var, renkleri de müthiş, eminim sende seversin, şiddetle tavsiye ediyorum, stick rujlarını kullanıyorum eğer seversen onlar çok güzel, ben gloss rujları pek kullanmıyorum, saçlara değişnce yapışıyor falan hiç hoşlanmadığım bir durum:KK19: o yüzden stick kullanıyorum, üstelik sephorada stik ruj olup pırıltılı olanlarıda var elmas gibi parıldıyor, çok memnunum, sana da tavsiye ediyorum, bence dene madem bu kadar rujları seviyorsun :81:

X