Makyaj Ürünleri yardım...RUJLARIMDAN NEDEN MEMNUN DEĞİLİM?!?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

PeSpEmBe

Uyuduum ben Büyüdüüm ben
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2008
1.675
3
Kızlar ya ben ruj alıyorum severek hem de en çok beğendiğim renkleri ,ama gelgelelim kullanınca alıp çöpe atasım geliyo.Yaklaşık 7 ay önce GOLDEN ROSE,carmina markalarının rujlarını aldım (normal ruj lipgloss filan diil) kullanınca sinir oldum,dudağımda gölgeli duruyo,şöyle anlatayım,dudağın çizgilerinde yoğunlaşıyo,kimi yerde az duruyo bi garip,BOZULMUŞ OLABİLİR Mİ SİZCE,ya da BAŞKA ?sositososito
HADİ golden rose böyle diyelim CARMİNA rujumu açtım bi hevesle onu da denedim çok garip aynısı oldu...Hadi çöpeeeee...O kadar da güzel bi ambalajı verdı ki altın sarısı bayılmıştım alırken:KK43:
Gelelim MAX FACTOR rujuma...Hani şu kalıcı olan ,24 saat kalanlardan aldım,almaz olaydımmmmm.iki aşamalı bi sürümü var önce lipgloss olan kalıcı kısmını sürüyorum kuruyunca da parlatıcı rujunu sürüyorum,başta fena durmuyo ama sonradan parlatıcı kısmı gidiyo ve kupkuru çizgi çizgi olmuşş , her çizgisi belli olan garip bi ruj kalıyo ortada,tazelesem de düzelmiyo parlatıcısını...
Bana fikir verebilecek ve beni ruj sürmekten soğutan bu rujlardan kurtaracak markalar neler olabilir,sorun ne anlamadımmmm???CADIARZU Şimdiden teşekkürler...a.s.

valla şekerim, bu rujlar ağzıyla kuş tutsa sana yaranamayacaklar:mymeka:

Ben Golden Rose kullanıyorum sedefli olanlarından ve çok da memnunum. benneyaptımki

belki dudaklarınızda birşey vardır.. kuruluk v.s. ...

rujlarımdan deyip çoğullaştırınca böyle düşündüm ..

dudagina once pudra, concealer ya da ruj bazi surmeyi dene. ondan sonra ruj surersen catlaklarina girmez =) dudagini nemlendirmeyi unutma ve peceteyle kaba bir bicimde silme, o zaman kuruyup catlamaz ve en bastan bu sorunlari yasamazsin canim

ben de aynı sorunu yaşıyordum cnım ruj dudaklarımda kenarlarında özellkle toplanıyordu,şimdi nemlendirip sürüyorum ntrgna nın çatlak kremini sürüyorum. bakalm bir kaç gündür daha iyi gibi.... ayrıca innovanın rujunu da çok begendim çok da pahalı degill özelkkle bu tarz sorunlar için iyimiş...

ben de aynı sorunu yaşıyordum cnım ruj dudaklarımda kenarlarında özellkle toplanıyordu,şimdi nemlendirip sürüyorum ntrgna nın çatlak kremini sürüyorum. bakalm bir kaç gündür daha iyi gibi.... ayrıca innovanın rujunu da çok bbegendim çok da pahalı degill özelkkle bu tarz sorunlar için iyimiş...

sanırım ruj alırken marka olmasına özen göstermem gerekiyo biraz da...
Ben rengini beğeneyim yeterdi, dudağımın kuruluğunu gözardı ettim sanırım...fisfisfis

sanırım ruj alırken marka olmasına özen göstermem gerekiyo biraz da...
Ben rengini beğeneyim yeterdi, dudağımın kuruluğunu gözardı ettim sanırım...fisfisfis

ondan olabilir,bir de iyi bir marka alıp dene bakalım iyi dediysem öyle çok para döme orta halli birşey dene istersen... belki çare olur.. ben dün aldım innovanın rujunu. almaya gittigimde kadın dudagıma rujumu sürmeden önce şeffaf jel gibi birşey sürdü parmakla sürlüyor ama. ruj onunla mükkeml durdur ne toplandı ne çatlaklarrın arasına girdi ne de kabuk oluştu. ruju 14 milyona aldım innovanın 61 numarası. bu söyledigim şey de 8 milyondu ama onu almadım en kısa zamanda alıcam :=))) belki faydası olur sana da canım:=)

diorun rujlarını tavsiye ederim şiddetle
3 tane alıp atmaktansa, 1 tane alır severek kullanırım dedim...
iyiki de demişim, çok memnunum.

hepsinde aynı sorun varsa ve çatlakların arasına doluyorsa dudaklarında sorun oabilir bence...
kuru diş fırçaıyla fırçalayıp ölü deriyi temizlersen sonra da ruj sürersen faydası olabilir.

hepsinde aynı sorun varsa ve çatlakların arasına doluyorsa dudaklarında sorun oabilir bence...
kuru diş fırçaıyla fırçalayıp ölü deriyi temizlersen sonra da ruj sürersen faydası olabilir.

cnm ya çatlakların arasına doluyo,,,kalıp gibi duruyo, bi de hemen geçiyo ,dudağımda pek kalmıyo (ben dudağımı çok yalıyorum ondan sanırım:uhm:)
ama fırçalı parlatıcılı rujlarda problem olmuyo,gelgelelim normal kremsi rujlarda oluyo bu sorunlar...:sm_confused:

canım bende senzanın dediğine katılıyorum
dudaklarındaki çatlakları düzeltirsen, ruj da daha güzel durur...
diş fırçasıyla dudaklarını fırçala üstüne bal sür, çok iyi gelir, yatarken de bepanthene merhem sür. bunlar çatlaklara iyi geliyo. bende geceden bepanthene merhem sürüp yattıysam sabaha sürdüğüm ruj daha bi farklı duruyo, tavsiye ederim.
bi de ben avonun ürünlerini beğenmiyorum, c.diorun rujları dudak çatlaksa bile hem bakım yapıyo, hem güzel duruyo.

canım bende senzanın dediğine katılıyorum
dudaklarındaki çatlakları düzeltirsen, ruj da daha güzel durur...
diş fırçasıyla dudaklarını fırçala üstüne bal sür, çok iyi gelir, yatarken de bepanthene merhem sür. bunlar çatlaklara iyi geliyo. bende geceden bepanthene merhem sürüp yattıysam sabaha sürdüğüm ruj daha bi farklı duruyo, tavsiye ederim.
bi de ben avonun ürünlerini beğenmiyorum, c.diorun rujları dudak çatlaksa bile hem bakım yapıyo, hem güzel duruyo.

ben bu dior u kesin denicem gibi görünüyo...Bu marka tavsiyeleri için çok tşk ederim ya fikir oluşuyo kafamdaa.s.

ben bu dior u kesin denicem gibi görünüyo...Bu marka tavsiyeleri için çok tşk ederim ya fikir oluşuyo kafamdaa.s.

dene canım, bazen kampanyaları oluyo internetten takip ediyorum ben, öyle ucuza almıştım hatta, yanlış anlamayın dior temsilcisi falan değilim kaydirigubbakcemile3 ama memnun kaldığım şeyi söylemek istiyorum yerimseniben

lancome denedinmi canım çok harika rujları var:lepi:
yumuşacık sürülüyor ve kalıcıda yiyip içiyorum hala dudağımda
ayrıca lancome yakın bi marka daha var biotherm
onuda yeni keşfettim keşke daha önce keşfetseymişim harikalarrrsositososito
birde golden rose un lip gloss ları harika onlarıda dene derim
ben çok memnunummm:1rolleyes:

Yok cnm denemedim hiç...
Golden rose un lipgloss değil de normal rujunu almıştım,berbattı...
Lancome da aklımda bulunsun cnm saol...

dene canım, bazen kampanyaları oluyo internetten takip ediyorum ben, öyle ucuza almıştım hatta, yanlış anlamayın dior temsilcisi falan değilim kaydirigubbakcemile3 ama memnun kaldığım şeyi söylemek istiyorum yerimseniben

cnm nette hangi site adını yazar mısın*? Özelden de olabilir...

X