yardım ne olurrrrrrrr kasık agrısı

G

gititigidiyor

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gititigidiyor
hamilelik için adım attım ve bu ay bekliyorum ama aşırı kasık agrım var neden acaba hamilelik belirtisi olabilirmi acaba

hamilelik için adım attım ve bu ay bekliyorum ama aşırı kasık agrım var neden acaba hamilelik belirtisi olabilirmi acaba
canım moralini bozmak gibi olmasın ama adetin yakınsa adettir deilse gebelik olabilir ki biliyorsundur adet belirtileri ile gebelik belirtileri aynı hemen hemen insallah gebeliktir hayırlısı olsun

inşallah allah kalbine göre verir en kısa zamanda.ama anladığım kadarıyla bu ilk denemen ve sters yapmaya başlamışsın bile.bebeklerimizin geç olmasının sebeplerinden biride tamamen stres hatırlatayım.stresten ne kadar uzak durursan bebeğin sana o kadar kısa zamanda gelir canım.regli belirtilerinin tümü gebeliktede yaşanıyor o yzden ayırt etmek biraz zor.ben hamile kaldığımda çok kasık ağrısı çektim inşallallah sende hamişsinidr ve ondan kasıkların ağrıyordur.ama ilk denemede olmazsa dahi sakın üzülme benim 13 ayımda geldi meleğim.birde kasık ağrısının başka neddeni üşütmüş olabilirsin.

yok canım adetim daha 10 gün oldu biteli yakın degil yani ama sanki adet olacakmışım gibi bir agrı var anlamadım

canim gun sayarsan, belirti ararsan hamile kalman zorlasiyor haberin olsun. biraz oluruna birak. bak ne guzel ir cocugun varmis. bayram bayram tadini cikar ailenin. stres yapma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…