yardım lütfen

vtredh

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
45
0
34
ben 17 yaşındayım ve şimdiye kadar hep toparlayıcı büstiyer model yarım atlet tarzı ürünler kullandım çünkü daha rahat geliyor. Ama artık sütyene geçmek istiyorum. Baktığım ölçülere göre bedenim 80B sizce destekli mi desteksiz mi ürün tercih etmeliyim ve sizce ilk adımda nasıl sütyen kullanmalıyım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler. :)

Merhaba canım . Biliyorsun ki 70-80-90 olanlar sırt A B C D kapları gögüs ölçünü belirliyor .

Ölçüm 80 B diyorsan ortalamanın azıcık aşağısında bir büyüklükte göğsün var . 55-6o kg civarındasın .

Bu durumda destekli yada desteksiz kullanman sadece görüntü açısından değişiklik yaratacaktır . 17 yaşındasın kocaman göğüslü görünmen çok önemli değil bence . Rahatlık açısından balenli ama desteksiz sütyenler kullanmanı öneririm .

çok sağolun ben de o yüzden destekliyi pek düşünmüyordum çok büyük görünmesi hoşuma gitmiyor

canm benim çok büyük görünmesin diyorsan desteksiz ancak balenli kullan

80-85-90 vs sırt ölçünüzdür.

Sırt ölçünüz ne kadar küçük olursa o kadar iyi :)

B kap ortalama bir kaptır.

Bence ideali 75c yada d dir

Bende 80 D kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…