Yardim Lutfen

dnzgzlm

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2013
24
0
Arkadaslar merhaba

Ben subatin 15 inde adet olacaktim ama kahverengi akinti geldi,kahverengi pihtilar geldi ama adet olmadim. Simdi mart 18. Ben adet olmadim. Goguslerimde cok hafif agri var.Normalde adet olacagima yakin da agrirdi. İdrarimda yogurt gibi bir koku var. Ama ben bu sure zarfinda 5 kere eczaneden gebelik testi aldim yaptim negatif cikti. En son 2 gun once yaptim test. Kanda gebelik testi yaptirmadim. Bu testlerin yanlis cikma olasiligi var mi? Ki biz zaten korunuyoruz. Ben cocuk dusunmuyorum.obun haricinde ne karin agrim var ne bulantim var ne bas donmem var.basimda agri var birkac gundur. Sizce siradan bir idrar yollari iltihabi ya da siradan inekolojik bir gecikme midir. Butun bunlara ragmen yine de hamile olabilir miyim?

Birde bir hafta kadar once cok acik pembe akintim geldi.bikere geldi.allah allah bu ne diye boyle oldu diye dusundum.

Okuyup cevap vermediginiz icin tesekkurler. Gerek kalmadi. Bugun regl oldum. Herkese istedigi zamanda hayirli evlatlar nasip etsin Allah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…