yardım lütfen

Liar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
625
9
merhabalar. benim erkek arkadaşımın psikolojik sorunları var ona yardım etmek istiyorum psikiyatriye gitmesini söyledim o bunu kabul etmiyo hasta olduğunu bile kabul etmiyor. rahatsızlığı nedir bilmiyorum birşey söyleyin lütfen

durum şöyle,

benim yada başkalarının normal olan davranışların konuşmalarından farklı anlamlar çıkarıyor kendince birşeyler uyduruyor. ondan ayrılılırsam kendini öldürüceğini söylüyor ne yapacağımı bilmiyorum. önceleri yaptıklarından pişman olup yanlış davranışları olduğunu itiraf ediyodu ve ağlıyodu ama şimdi dahada kötüleşti tamamen hatasız doğru davranışları olduğunu söylüyo. basit örnekleri, mesela ben çayıma hep 6 şeker atardım bigün kantinde çay alırkenken bana 6 dimi dedi ben hayır bu sefer 5 olsun dedim ben bu davranışımla onu kantinciye rezil etmişim ve bunu onun inadına yapmışım. annesi ve babasına film izletmiş 2 tane 1 tanesi onun çok sevdiği film ailesi onun sevdiği filmi değil ötekini beğenmişler diye onun inadına yaptıklarını sanıyo buna benzer çok davranışları var o birşey değdiğinde benim farklı bişey düşünme hakkım yok sanki o onun dediğini yapmak zorundaymışım gibi davranıyo. hocamız sınıftaki herkese serada görev vermişti ikimizi aynı güne yazmamıştı ayırmıştı bizi hocaya rica etti hayır listeyi bozamam dedi sonra sınıf boşaldı ikimiz kaldık sıraları tekmeleri yüksek sesle ağladı bizi niye aynı güne yazmamış diye yırttı kendini .insanlardan nefret ettiğini söylüyo zaten hiç arkadaşı yok kimseyle konuşmuyo. biz ünide aynı bölümde ve aynı yurtta kalıyoruz sabahtan akşama kadar hep yanyanayız ben çok yoruluyorum bölümümüzde yorucu çünkü yurtta gece 12 ye kadar yanında oturuyorum çünkü erken gitmek istediğimde beni yanlış anlıyo onu istemediğimi ondan sıkıldığımı sanıyo. beni hiç yanlız bırakmıyor eve ailemin yanına döndüğümde uyumadığımız anlar hariç her an mjlaşmak istiyo sanki güvenmiyor yanlız biye gittiğimde 1 saat sonra msj atıp hala dönmedinmi diye. her şeye alınıyo gereksiz yere triplar atıyo bana bu davranışları sadece bana değil ailesine zaten diğer insanlarla konuşmaz sadece selam verir beni çok sevdiğini benim gibi bi insanın bu dünyada olmadığını asla bırakmıcanı söylüyo bana aşırı ilgisi var tamam ilgi alaka güzeldir ama onunki aşırı ve hastalık derecesinde kıskançlığı var kız arkadaşlarımdan bile kıskanıyo. herkesin bizi ayırmak istediğini söylüyo

e sen en son msn de konusodun ayrılmıstın son kararındı ayrılmadın hala o dengesizi düzeltmeyemi çalışıosun allah yardımcın olsun bunları sende istiosun demekki

e sen en son msn de konusodun ayrılmıstın son kararındı ayrılmadın hala o dengesizi düzeltmeyemi çalışıosun allah yardımcın olsun bunları sende istiosun demekki
ertesi gün okula gittiğimde çok kötü haldeydi zavallı gibi ağladı yine bi şans ver dedi yine devam ediyo işte :KK43:((((

tedavi olmayı reddeden ve devamlı etrafına tehlike tehdit saçan bir kızın hayatını karartan bir adam benim gözümde dengesizdir

Benim gözümdede dengesizdir.
Hayatini mahv etmek istemiyorsan bir an önce ayril ve kurtul canim, baska senin yapacak birseyin yok.
Gerisini ailesi düsünsün sen degil. Sen okuluna isine gücüne bak.

X