Yardim lutfen yerlesme kanamasi mi ?

Benim iki gun gectİ
Cok agrim var belden ve yumurtaliklarimdan
Yarin da gelmezse test yapicam
Hamilelik sanmiyorum cunku korunuyorduk
Baska birsey cikmasinda hamile olmayi
Tercih ederim sende idrar testi yap artik:KK66:))

Ben hamileliğimiz öğrendikten sonra az kıvamı koyu bır kan gelmişti (yerleşme kanamasıymış )
Bence idrar testi yapın ki nasıl dayanıyorsunuz ben olsam meraktan çatlardım 😎😄

bugün gittim doktora kan talili verdim yarın alcam sonucu bakalım inş hayırlı haberi verirm

Ben test yaptim negativ cikti ama
Asiri derecede sol yumurtaligima batma
Ve agri oluyor belden agri oluyo ama bunlar
Regl agrilari degil hamilelikte cikmadi bende
Yarin direk doktora gidecegim
Yarin sonucu yaz canim

Ben test yaptim negativ cikti ama
Asiri derecede sol yumurtaligima batma
Ve agri oluyor belden agri oluyo ama bunlar
Regl agrilari degil hamilelikte cikmadi bende
Yarin direk doktora gidecegim
Yarin sonucu yaz canim

canım aldım soncu negatif.anlayamdım hala olmadım neyse bir dahaki ay hayırlıysa olsun

Bende dun gece acildeydim sancim cok arti 3 gundur cok farkli sancim vardi idrar yollari iyi yumurtaliklar saglam kist yok hersey iyi kadin agri kesici verdi bugun iyiyim ama regl hala yok belkide 15 gun once oldugum adetti azda olsa sordum doktora gelmedi diye dogum kontrol hapi kullanmiyorsaniz normal gecikmesi dedi olabilirmis bakalim bekliycez :KK66:

Bende dun gece acildeydim sancim cok arti 3 gundur cok farkli sancim vardi idrar yollari iyi yumurtaliklar saglam kist yok hersey iyi kadin agri kesici verdi bugun iyiyim ama regl hala yok belkide 15 gun once oldugum adetti azda olsa sordum doktora gelmedi diye dogum kontrol hapi kullanmiyorsaniz normal gecikmesi dedi olabilirmis bakalim bekliycez :KK66:

canım benm cok geçmiş olsun artık bi dahaki adet dönemini beklicez ilk defa böyle olduğumz için şüphe duyoruz ocagın 14 beklcem inş senn ne zamn günün

Benim daha gelmedigi icin bu ay hangi tarih bilmiyorum kendi mi gelir yoksa doktor ilac falan mi yazar ne guzel gununu hic sasmazdi ;(

Benim daha gelmedigi icin bu ay hangi tarih bilmiyorum kendi mi gelir yoksa doktor ilac falan mi yazar ne guzel gununu hic sasmazdi ;(

benimkide gelmedi hala acaba o gelen az kanama adet kanamasımıydı bnde teredütlyüm gitsemmiki dyorum kadın doğuma az daha bekleyelim :-(

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar 29 kasımda adet olmustum adetimin 10.günü ilişki yaşadım korunmadan.aralıkta adetim 3 gün gecikti bu arada adet döngüm 26.3 gün gecikmeden sonnra adet oldum ama 3 gün sürdü normalde 5 gün sürer benım.1 haftadır kasıklarımda kramp oluyor basım dönüyor belim ağrıyor.hamile olma şansım varmıdır.o adet sandığım sey yerleşme kanamasımıdır ?

Son düzenleme:
X