Yardim lutfen yerlesme kanamasi mi ?

chelly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
21
0
Slm arkadaslar kafam cok karisik iki gundur okuyorum hic birsey anlamadim yerlesme kanamasi ile ilgili lutfen beni bilgilendirin ben son gunlerde neler oldigunu yaziyorum telden yaziyorum yanlislar icin simdiden ozur dilerim :KK66:)))

Adetim kasimin 28 de bitti*

Aralik 3 kan testi yapmistim normal kontrol icindi bu kan testim elimde hala :KK66:)) doktorum saglam oldugunu soyledi:KK66: sorun yok :KK66:

Aralik 5 kadin doktoruna gittim kanser testi icin buda normal bir kontroldu sorunum yoktu uzun zamandir gtmedigim icin kontol oldu ama ultrasyon aleti bozuk oldugu icin bakamadi

Ayin 10 unda kadin doktoru ultrasyon ile bakti herseyin iyi oldugunu yunurtaliklarimi gosterdi olmasi gerektigi gibi sekli dedi ( bu ne demekse kist vs hic bir sorun yok

Asil sorunnnnn
Ayin 17 si gecesi kahverengi leke oldi camasirima gecmisti iki saat sonra peceteye silince geldi sabaha kadarda az birsey gecmis camasirima sabah az kan geldi normal adet olmadigimi anladim herzamankinden farkli bu ikincu gun yine cok az az geldi saat 5 den bu saatte kadar birsey yok*

Yerlesme kanamasi dedikleri sey mi*
Adetime 10 gun var daha
İlk defa boyle birsey yasiyorum*
En son adet tarihimi yazdim bu donemde hamile kalinir mi yada yerlesme kanamasi olur mu*

Bana neler oluyor :KK66:))))))*

Slm arkadaslar kafam cok karisik iki gundur okuyorum hic birsey anlamadim yerlesme kanamasi ile ilgili lutfen beni bilgilendirin ben son gunlerde neler oldigunu yaziyorum telden yaziyorum yanlislar icin simdiden ozur dilerim :KK66:)))

Adetim kasimin 28 de bitti*

Aralik 3 kan testi yapmistim normal kontrol icindi bu kan testim elimde hala :KK66:)) doktorum saglam oldugunu soyledi:KK66: sorun yok :KK66:

Aralik 5 kadin doktoruna gittim kanser testi icin buda normal bir kontroldu sorunum yoktu uzun zamandir gtmedigim icin kontol oldu ama ultrasyon aleti bozuk oldugu icin bakamadi

Ayin 10 unda kadin doktoru ultrasyon ile bakti herseyin iyi oldugunu yunurtaliklarimi gosterdi olmasi gerektigi gibi sekli dedi ( bu ne demekse kist vs hic bir sorun yok

Asil sorunnnnn
Ayin 17 si gecesi kahverengi leke oldi camasirima gecmisti iki saat sonra peceteye silince geldi sabaha kadarda az birsey gecmis camasirima sabah az kan geldi normal adet olmadigimi anladim herzamankinden farkli bu ikincu gun yine cok az az geldi saat 5 den bu saatte kadar birsey yok*

Yerlesme kanamasi dedikleri sey mi*
Adetime 10 gun var daha
İlk defa boyle birsey yasiyorum*
En son adet tarihimi yazdim bu donemde hamile kalinir mi yada yerlesme kanamasi olur mu*

Bana neler oluyor :KK66:))))))*

Eger ki endişe duyuyorsan tekrardan iyi bir jınekolog dr.a başvurmalısın şahsi fikrim bizler buradan bu konuda çok fazla yorum yapamayız muayene olman şart..!ayrıca bahsettiğin duruma benzer bi durum zamanında bende yaşadım fakat dr.a başvurduğumda ortaya cıkan sonuç hamilelikti bu yüzden en kısa zamanda endişe duyuyor isen mutlaka dr.a başvurmalısın..

Eger ki endişe duyuyorsan tekrardan iyi bir jınekolog dr.a başvurmalısın şahsi fikrim bizler buradan bu konuda çok fazla yorum yapamayız muayene olman şart..!ayrıca bahsettiğin duruma benzer bi durum zamanında bende yaşadım fakat dr.a başvurduğumda ortaya cıkan sonuç hamilelikti bu yüzden en kısa zamanda endişe duyuyor isen mutlaka dr.a başvurmalısın..

Yarini bekliyorum kadin doktoruna 5 senedir
Gitmemistim korkutorum kontrol olmak icin
Gitmistim sonradan bu durum cikinca
Tekrar gitmek stres yaratti
Tesekkur ederim cevabin icin

Yarini bekliyorum kadin doktoruna 5 senedir
Gitmemistim korkutorum kontrol olmak icin
Gitmistim sonradan bu durum cikinca
Tekrar gitmek stres yaratti
Tesekkur ederim cevabin icin

canım sonucu aldıktan sonra buraya yazabilirmis inş hamşsindir bende o durumu yaşyorum doktora gtmye korkyorum negatf alrsam die beklyorum şimdilk.

ay nolur biri bana da cevap versin yaa bende sanırım böyle birşey yaşıyorum forumu kullanmayı da öğrenemedim biri cevap yazabilir mi noluurrr

İNŞALLAH HAMİLESİNDİR...BENDE SENİN GİBİ OLMUŞTUM ADET OLDUM SANDIM OYSAKİ YERLEŞME KANAMASIYMIŞ...AYNEN ADET OLUR GİBİ KARIN AĞRISI VE KANAMAM OLDU...ÇAYI ÇOK SEVEN BEN ÇAYDAN TİKSİNDİM O DÖNEM BİDE PARFÜM KOKUSUNA DAYANAMAZ OLMUŞTUM...ÖNCE EVDE TEST YAPTIM ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI :emir_bebek:SONRA DOKTORA GİTTİM KAN TAHLİLİNDE HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM VE ŞOK OLDUM HİÇ BEKLEMİYORDUM ÜSTELİK VAJİNİSMUS HASTASIYDIM VE O DÖNEM İNAN TAM YENEMEMİŞTİM NASIL OLUR BÖYLE BİRŞEY DEDİM ...HALEN EŞİMLE TAM ANLAMIYLA İLİŞKİYE GİREMİYORUM..AMA İNAN RABBİM BÜYÜK YETERKİ UMUDUNU KAYBATMEDEN İSTE :emir_bebek:

ay nolur biri bana da cevap versin yaa bende sanırım böyle birşey yaşıyorum forumu kullanmayı da öğrenemedim biri cevap yazabilir mi noluurrr

canım 3 4 gün kahverngi leklenme az da 1 2 kere kan geldi ilk defa böyle oldum 7 gn nerdeyse geckti adet gnmden br gün önce kan testi yaptm negatf gec döllenme de olyomuş haftya kadr beklemyi düşnyorum açıkcası .senn kac gün gecti adetin

İNŞALLAH HAMİLESİNDİR...BENDE SENİN GİBİ OLMUŞTUM ADET OLDUM SANDIM OYSAKİ YERLEŞME KANAMASIYMIŞ...AYNEN ADET OLUR GİBİ KARIN AĞRISI VE KANAMAM OLDU...ÇAYI ÇOK SEVEN BEN ÇAYDAN TİKSİNDİM O DÖNEM BİDE PARFÜM KOKUSUNA DAYANAMAZ OLMUŞTUM...ÖNCE EVDE TEST YAPTIM ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI :emir_bebek:SONRA DOKTORA GİTTİM KAN TAHLİLİNDE HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM VE ŞOK OLDUM HİÇ BEKLEMİYORDUM ÜSTELİK VAJİNİSMUS HASTASIYDIM VE O DÖNEM İNAN TAM YENEMEMİŞTİM NASIL OLUR BÖYLE BİRŞEY DEDİM ...HALEN EŞİMLE TAM ANLAMIYLA İLİŞKİYE GİREMİYORUM..AMA İNAN RABBİM BÜYÜK YETERKİ UMUDUNU KAYBATMEDEN İSTE :emir_bebek:

ne zaman ögrendin canım hamilelğini ve bu arada rabbim analı babalı büyütsün sağlıkla kucağına alırsın inş.

ne zaman ögrendin canım hamilelğini ve bu arada rabbim analı babalı büyütsün sağlıkla kucağına alırsın inş.

Canım ben adet olduğumu sandığım için test yapmadım hemen....taki mide bulantılarım başlayana kadar...yani 20 gün falan geçmiştir. Kanama olmasaydı hemen test yapardım ama kanama var nasıl hamile olurumki diye düşündüm...aradan 20 gün geçti mide bulantısı halsizlik başlayınca test yaptım :KK49:darısı senin başına strese sokma kendini bence bende 3,5 senelik evliyim sürekli sorun ettim çocuğum yok diye ancak son zamanlarda kafamdan silmiştim artık tüp bebek yaptıracaktık ama aniden hamile kaldığımı öğrendim...

Son düzenleme:
Kizlar dun 5 ,6 dan beri hic kan grlmedi
Ben simdi test mi yapsam cikar mi
Yada direk doktora gitsem ultrasyonda
Gorunur mu doktorum ne zaman randevu
Verir bilmiyorum birde hamilelik planimiz
Yoktu daha dogrusu 1 aydan sonra dusunuyordum

Canım ben adet olduğumu sandığım için test yapmadım hemen....taki mide bulantılarım başlayana kadar...yani 20 gün falan geçmiştir. Kanama olmasaydı hemen test yapardım ama kanama var nasıl hamile olurumki diye düşündüm...aradan 20 gün geçti mide bulantısı halsizlik başlayınca test yaptım :KK49:darısı senin başına strese sokma kendini bence bende 3,5 senelik evliyim sürekli sorun ettim çocuğum yok diye ancak son zamanlarda kafamdan silmiştim artık tüp bebek yaptıracaktık ama aniden hamile kaldığımı öğrendim...

Canim sen regl ne kadar once kanaman oldu
Benim 10 gun once testi de yanlis anlamis olabilirim
Testi kanama olduktan 20 gun sonra mi
Test yaptin

Kizlar dun 5 ,6 dan beri hic kan grlmedi
Ben simdi test mi yapsam cikar mi
Yada direk doktora gitsem ultrasyonda
Gorunur mu doktorum ne zaman randevu
Verir bilmiyorum birde hamilelik planimiz
Yoktu daha dogrusu 1 aydan sonra dusunuyordum

Regl tarihin geçmediyse idrar testinde çıkmaz. Doktora gidersen de kandan bakarlar olup olmadığı kesinlik kazanır. Ama şahsi kanaatim reglin geçmeden kandan da baktırma reglini bekle. bebek varsa eğer hayırlısı diye dua et ve sıkı sıkı sarıl mucizene ona bir zarar gelirse senin planladığın zamanda tekrar olacağını kimse garanti edemez... Sağlıcakla...

saolasın cnm ilk öncelikle. haklısın plan yaptıgın zaman olmyo rabbim ol dedkten sonra herşey olyo işte biz sabrsız olyoz bazen.saglıkla kucagna alırsn inş.

Buun aradim doktorumu rehl gununu bekle
Dedi ona gore gelmezse gelirsin dedi
Gelirsede relg sonra kontrol ederiz dedi
Ama aksam yine azar azar geldi
ksmteda sende gelismeleri yaz canim

Buun aradim doktorumu rehl gununu bekle
Dedi ona gore gelmezse gelirsin dedi
Gelirsede relg sonra kontrol ederiz dedi
Ama aksam yine azar azar geldi
ksmteda sende gelismeleri yaz canim

tamam canım yarın br hafta olcak gecikeli ama gitmeye korkuyorum haftya gtcem bende. mutlu haberleri verriz umarım inş.

Hayir henuz gitmedim ama aradim
Regl gunu gelmezse adetin gel dedi
Gelsede regl bittikten sonra gel dedi
Sen daha test yapmadin mi

Benimde bugun regl olmam gerekiyor
Geceden beri asiri bel agrim kasik agrim var
Sen test yapsana hamile isen biran once
Doktora gidersin

X