Yardım Lütfen Test Yaptım Hamile miyim?

arzu05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2011
22
0
Arkadaşlar adetim gecikti, test yaptım çift çizgi var ama çizgiler test kutusunun üzerindeki gibi değil de biri çok kenarda ve T nin altında değil. nova markasıyla ilgili de forumda şüpheli şeyler okuyunca fikrinizi almak istedim.
$test.jpg
Hamile miyim yoksa test bozuk mu?

galiba evet ama testte bir gariplik var kan testi yaptir hemen hayirli olsun:KK49:

Arkadaşlar adetim gecikti, test yaptım çift çizgi var ama çizgiler test kutusunun üzerindeki gibi değil de biri çok kenarda ve T nin altında değil. nova markasıyla ilgili de forumda şüpheli şeyler okuyunca fikrinizi almak istedim.
Eki Görüntüle 832814
Hamile miyim yoksa test bozuk mu?

canım kan testi yada yeni bir test denemelisin ama burdan bakıncada pozitif gibide duruyor ne desem bilemedimki şimdi ben :KK53::KK53::KK53:

Boş yere heveslenmek istemiyorum ama belirtiler de var. Halsizlik, sürekli uyku hali, sık idrara çıkma, göğüslerde hassasiyet, kasıklarda batma gibi. Pazartesi kan testi yaptıracağım ama meraktan çatlayacağım. İnşallah bebiş geliyordur.

Boş yere heveslenmek istemiyorum ama belirtiler de var. Halsizlik, sürekli uyku hali, sık idrara çıkma, göğüslerde hassasiyet, kasıklarda batma gibi. Pazartesi kan testi yaptıracağım ama meraktan çatlayacağım. İnşallah bebiş geliyordur.

başka bir test alıp tekrar dene cnm ben olsam en az 2 tane daha yapmıştım şimdi imkanlar sınırlıysa bilemem tabi ama nova markası gerçekten çelişkili okuduğum kadarıyla..işallah bebeğin seninledir

Bence testin içindeki kağıt kaymış yahut yerleştirirken yanlış yerleştirilmiş... Böyle düşününce sonuç, Pozitif... :KK49:Ama yerinizde olsam bir test daha yapardım.,.

Bu sabah tekrar test yaptım sonuç bu :KK9::KK64:

$test2.jpg

İdrarımda da beyaz beyaz şeyler var bu normal mi?

Son düzenleme:
X