Makyaj Ürünleri YARDIM! Koyu Kiraz Kırmızısı Ruj Arıyorum

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eğer bulamazsan o renge yakın olarak kırmızı rujun üzerine biraz mat kahverengi tonları sürüp yay. o tona yakın birşeyler çıkar bende o tonlarda bişey bulamadım böyle yapıyorum :26:

eğer bulamazsan o renge yakın olarak kırmızı rujun üzerine biraz mat kahverengi tonları sürüp yay. o tona yakın birşeyler çıkar bende o tonlarda bişey bulamadım böyle yapıyorum :26:

Bir ara siyah kalem sürüyodum kırmızıyı sürmeden önce koyulaşsın diye güzel göründüğüde oluyodu sadece yeniden yapınca aynı tonu tutturamıyorum demekki yalnız değilmişim :))

Son düzenleme:
ya harikaymışşş bayıldım cidden.. markası ne bunun ??

FLORMAR LONG WEARING RUJ
Zengin, kremsi ve nemlendirici yapısıyla, dudakları muhteşem şekilde kaplar. Besleyici özelliği ile dudakları yumuşatır ve parlak bir görünüm sağlar. İçeriğindeki kayısı çekirdeği yağı, shea butter, Hindistan cevizi yağı ve mango yağı nem kaybını önler, dudakların esnekliğini korumasını sağlar. Dudaklara ağırlık hissi vermeyen ve yapışkan olmayan yapısı ile parlaklık sağlar.

Ben alacagim canim seni haberdar ederim alinca..

saol.. alınca resimde eklersen süper olur :))

mary kay'de türkiyede satılmıyor dimi?? kahrestin ( çok beğendim ben tonu dudak ta daha açıkk durur tabi böyle bordo durmaz heralde

Son düzenleme:
mary kay'de türkiyede satılmıyor dimi?? kahrestin ( çok beğendim ben tonu dudak ta daha açıkk durur tabi böyle bordo durmaz heralde

E tatlim ben de bu rujun aynisi varmis zaten. Makyaj cantami biraz kurcaladim buldum.
Markasi Barbara bort numarasini tam okuyamadim ama ya 351 ya da 51, alali baya oluyor silinmis numarasi. Dur hemen resmini koyayim..

Kesinlikle budurrr... bayıldım Süpersin yaaa!! verdiğin iki markayadı alıcam flormarı da bunuda.ikiside tam istediğim tonlar! daha önce kullanmadım ben bu markayı her yerde bulurmuyimki??

Kesinlikle budurrr... bayıldım Süpersin yaaa!! verdiğin iki markayadı alıcam flormarı da bunuda.ikiside tam istediğim tonlar! daha önce kullanmadım ben bu markayı her yerde bulurmuyimki??

Begendigine sevindim canim.. Ben yillar önce olay kozmetikten almistim, hala vardir büyük ihtimalle. Büyük kozmetik magazalarina bak.. Flormari da tam tersi kücük kozmetik dükkanlarinda daha rahat bulursun parfümerilerde falan..

Barbara bort'u kullanmadım..Flormar kullandım sevmem aslında ama bu rengine bayıldım!

Son düzenleme:
flormar supershine serisinin 203 nosu tam istedigin renk olabilir gibi geldi bana :) netterik resimleri cok alakasiz ama flormara bakmaya gidersen bir bakabilirsin :)

ben buldum senin aradığın tonu cecile lipstick 15 numara tam senin istediğin gibi kırmızı koyu bordo arası bişi ve revlonun tonlarına çok benziyo resimdeki bi bak derim hemde fiyatıda cüzzi bişi 20-25 arası

bu renk barbara bortta var ama herkesin dudağında aynı durmayabilir çünkü dudak ve ten rengine göre de değişiyo renkler..ankarada soysal pasajında hasip parfümerinde var bu marka

bence ruj seçiminde ten de çok onemli yanı burdan onersem de sende iyi duracağı kesin olmuyo o yuzden deneyip almak en iyiis arkadasım mac kullanıyodu ama onlarda çok pahalı bea indirimi var mıdır ki????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…