yardım kızlar

alya88

Gönlümün imtihan edilmesinden ALLAH 'A SIĞINIRIM
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
1.812
82
slm kızlarr...yaz tatili için queen elizabeth antalya belek otelinden rezervasyon yaptırdık esımle ama internette olumlu yorumun dışında bir çok olumsuz yorum da okudum oysaki hem tur fırması bu oteli cok onerdı hemde ben cok beğendim.
şimdi içimde şüphelerim var daha once giden oldu mu acaba???

olumsuz yorumlar azınlıktaysa takma kafanı, voyage, adam eve, rixos serilerine falan bile olumsuz yorumlar yapmışlar, şaşırtıcı, çoğu rekabet amaçlı ortalık karşıtırmaya yonelık bence, fıkrım yok ama beğendıysen gitmelisin:)

saol canımcım ya..bu arada yanlış yazmışım otel kemerde :) ya baya olumsuz yorum vardı ama tur fırması onerdı ne bıleyım bende baya beğendım saol yorumun için

Kemer 'Zena' otelin yakının da olması lazım, geçen yıl Zena otele gittikde biz

Bu arada önceden rezervasyon yaptırıyorsunuz sanırım..iki kişi ücreti nedir çok merak ettim :)

Bu arada önceden rezervasyon yaptırıyorsunuz sanırım..iki kişi ücreti nedir çok merak ettim :)

canım kusura bakma cevabını şimdi gördüm :)) tatile gittik geldik bileeeee...ben çok memnun kaldım yıllar sonra eşimle tekrar balayı yaptık sanki herşey harikaydı.bu otel kemer de deilmiş göynükteymiş cnm yani kemere çok yakın bi mevki de..biz erken rezervasyonla 1.200 tl ye gittik ve aldıkları para helal olsun...
yemekleri havuzu hamam ve saunası animasyon ekibi herşey güzeldi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…