Yardım kızlar acil nolur

HDUYGU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
134
1
Kızlar 27 aralık benim adet tarihimdi
adet günümde çok çok çok az bi kanamam oldu leke de diyebilirim
o gün kesildi bugün ayın 30 u arada bulaşık tarzında kahverengi bi lekelenmem oluyo
sizce hamile olabilir miyim bu durumu yaşayanlarınız var mı yardım bekliyorum nolur

canım adetin gectiğine göre bi test al ve yap bizde sende öğrenelim hamilemisin deilmisin

bence de en güzeli test yapıp emin olmak herkeste belirtiler farklı oluyor çünkü beyazın dediği gibi yerleşme kanaması olabilir hadi hayırlısı inşallah hamilesindir canım

inş cnm ya önce her ay yapıp testi de tek çizgiyi görünce bu seferde öle olcak diye korkuyorum
kendi kendime önümüzdeki aya kadar bekleyeyim diyorum

kız sen bu merakla önümüzdeki aya kadar nasıl bekliycen habire konu açıp duruyon,yap şu testi,hem sen kurtul hemde biz kurtulalım meraktan :))

peki ama gün içinde yapmamın bi etkisi olur mu sonuca herkes sabah ilk wc ne gittiğinde yap diyor

evet sabah bhcg hormonu daha çok oluyor idrarda,şimdi kanaman var mı? yada adetin biteli ne kadar oldu cnm?4 saat idrara sıkışıkken yapabilirsin testi..

Hmm canım kanama değilde kahverngi lekelenme var
adet olmam gereken tarih 27 aralıktı ama leke var işte o zaman ben yarın sabah yapayım testi

benim adetim 3 günü geçmişti öglen saatlerinde gebelik testi yapmıştım pozitif çıkmıştı ama sen yinede sabah dene inş herşey gönlüne göre olur

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum... Dün rüya yarın hayaldir... Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin... Yeni yılın kutlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…