Yardım istesem eder misiniz?

Zeynepp20

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.679
3.375
Arkadaslar Merhaba bana bildiginiz etkili Rabbimin Hayır demeyecegi bi dua öğretin nolur isim var çok çirkin sayilmam ama çok istememe rağmen evlenemiyorum yaş oldu 30 psikolojik olarak çöktüm .yanlışa günaha gidiyorum artık yalvaririm bildiginiz dilek için okuyup kabul olduguna şahit olduğunuz hangi dua varsa onu ogretin bana ve benim gibi olanlara benden küçükler evlendi evleniyorlar (ALLAH Mesud etsin) onların dugunune gidip içim kan ağlarken kalkıp oynamak ağır geliyor .

HEPINIZDEN YARDIM ISTİYORUM (mutlaka dilek için dua etmiş ve kabul olduğuna şahit olmustursunuz işte o duaları buraya yazın yardım edin bize)

ALLAH HEPINIZDEN RAZI OLSUN .....

Hayırlı eş isteyenlerin topigi var orada muradına ermiş olanlar var. Ayriyeten bir arkadas 40 boyunca sabah namazindan sonra yasin ve Furkan suresinin bi ayeti 74 ya da 54 tu galiba okunursa çok etkiliymis. Kuran öğrendikten sonra okuyacagim inşallah

Kızlar bazı arkadaşlarımız hayırlı bi evlilik istiyor galiba onun için çok kuvvetli bi dua var 41 gün boyunca sabah namazlarında yasin suresini ve furkan suresi 74. Ayeti okuyun çok tesirli kızlar tanıdığım bi çok insan yaptı ve 41 gün olmadan nişanlandılar.Rabbim isteyen tüm genç kızlarımıza mutlu biyuva kurmayı nasip etsin inş ...amiinnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…