Yardım....hamileliğin ilk zamanlarında kalp atışı hızlanırmı ?

*SeA*

30.11.2012Kızıma Kavuştum
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
2.015
5
Merhaba arkadaşlar ...gunum geceli 15 gün oldu 4.gunumde test yapmştım negetıf cıkmıştı suanda da test yapmaya korkuorum.bendeki belirtiler göğüslerim cok acıo ama uclarında koyulaşma yok ve kalp atışlarım acaip hızlı sanki üzerine kuş konmuş pır pır edıo ... Bu belirtileri yaşayıp hamile olan varsa lütfen yazsın saolun...:2:

Merhaba arkadaşlar ...gunum geceli 15 gün oldu 4.gunumde test yapmştım negetıf cıkmıştı suanda da test yapmaya korkuorum.bendeki belirtiler göğüslerim cok acıo ama uclarında koyulaşma yok ve kalp atışlarım acaip hızlı sanki üzerine kuş konmuş pır pır edıo ... Bu belirtileri yaşayıp hamile olan varsa lütfen yazsın saolun...:2:

canım inş. hamişsindir ben 1.5 aylık hamileyim benim adetime 1 hafta kala başladı bu belirti kalbim o kadar hızlı atıyordu ki sanki 10 kat hızlı merdiven çıkmışım gibi resmen sesini duyuyordum hatta korktum hafif bir eğilip kalkmamda bile fırlayacakmış gibi atıyordu meğersem hamileymişim zaten belirtiler arasında da var kan dolşaımı hızlandığı içinmiş bebeğin oluşması için bol bol kan depoluyor ya ondan normamiş göğüs ağrım hiç olmadı ama günüm 1 hafta geçince başladı o anda da zaten hamiş olduğumu biliyordum 15 gün az değil geç döllenmedir inş. çıkar hayırlısıylaaa

15 gün geçtiyse kan testi için ne duruyosun canım benim. hiç vakit kaybetme.

kalp atışında hzlanma oluyormuş. doktorum söylemişti

TŞKLER KIZLAR DUN KAN TESTİ YAPTRDIM DEGERİM YUKSEK ÇIKTI DAHA COK KUCUK MUS AMA SANIRIM 2 YADA 3 HAFTALK SALI GUNU TEKRAR GDICEM KZLAR INS BEBEGIME BISI OLMAZ :emir_bebek:

X