Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yardım edin :(

Ayse36

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2010
30
0
Merabalar. Ben 16 yasıma yeni girdim. Göğüslerim gercekten cok kucuk. 70 i zor dolduruyor. Aslında soyleki ben 13 yasımda adet oldum ve goguslerim büyümeye basladı. Ama sanki buyumesi durdu gibi. Sutyen, büyümesini engeller diye bisey de duydum. Ama pek inanmadım. Bazılarıda sutyen sarkmasını engeller diyor. Ne yapacagımı bilmiyorum. Benden buyuk ablalara soruyorum boyle bisey yasayan var mı yani goguslerin buyumesi durabılır mı ? Gercekten cok uzuluyorum. Kesin benim goguslerimin buyumesi durdu Cunku 3 yıldır boyleler.

acele etme canım büyürler sonra benimki gibi kocaman olur nefret edersin

Ben de benimkiler durdu sanmıştım meğer hormonlarım bozuk diye büyümemişler.
Belki de gerçekten küçük göğüslüyümdür. :)
Canım rahatsız oluyorsan doktora git hormon değerlerine bir baktır en kısa zamanda.
O zaman belli olur.
Bir bozukluk yoksa demek ki zamanla büyüyecektir ya da öyle kalacaktır.
O yaşlarımdayken ben de büyür diye beklemiştim ama büyümeyince büyümüyor.
Sen ihmal etme sakın.

Son düzenleme:
daha yaşın çok küçük ben 25 yaşındayım hala göğüslerim küçüktür :) fazla dert etmiyorum 18ini doldur sorun varsa doktora gidersin bu arada evde falan sütyen takma sarkmayı engeller evet ama fazla sıkma da. ben bir yerde okumuştum meme kanserine yol açıyormuş göğüslerim küçük olunca sakma derdim de yok o yüzden evde takmam ben :)

konu sahibi, neden ayni konu ile ilgili onlarca konu actiniz ve de sadece goguslerden bahsedip hep ayni seyleri yaziyorsunuz?...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…