Yardım edin...

Aklimikaybediyorum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
10
3
32
Arkadaşlar merhaba. Yardım edin bana nolur. Çok zor bir süreçten geçiyorum. Konu baya uzun ama özet geçeceğim. Öncelikle şuan 6hafta 3gun hamile olmam gerekiyordu... 4hafta2 günlükken öğrendim gebeligimi. Eşim, ailesi ve herkes çok sevinmişti buna. 3yasinda da bi kızımız var. Ikimizde çok isteyerek tekrar çocuk sahibi olmak istedik. Fakat... hamile olduğumuzu ogrenmemizin 1.haftasında esimin beni aldattığını telefonuna gelen bir msj sayesinde öğrendim. Normalde bakmazdım ama resmen şeytan bak dedi. Telefonuma numaraları kaydettim 2 tane eskort bayan. Travestiye benziyorlardı... :KK43: tabi kavga gürültü ortalık ayağa kalktı. Beni tartakladı. Evde tüfek vardı odaya geçip onunla oynadı tüfeğin mekanik tüm seslerini salondan duyuyordum ve haliyle çok korktum. Yarın git çocuğu aldır sonrada defol git dedi. Evde ilaç şey kırdı gardolapdaki bütün kıyafetlerimi yerlere saçtı. Ve evden çıktı. Allahtan kızım babannesindeydi... ertesi gün gittim doktoruma bu gebeliği sonlandırmak gerekiyor dedim. Burasi muhafazakar bi hastane 3haftalik bile olsa alım yapmıyoruz dedi ve beni gönderdi. Sonrasında girdigim bunalımı tahmin edebiliyorsanız ne mutlu bana... 2lokma yemek yiyemedim. Sigara kullanıyordum zaten ve haddinden fazla içmeye başladım. Yediremiyordum kendime hala yediremiyorum. Yaşadıklarımı zerre haketmedim... 5gun bu şekilde geçti... sonra eve geldi çok üzgünüm seni çok üzdüm farkındayım. Ama bu sadece telefonda olan bişeydi kesinlikle kimseyle birlikte olmadım vs. Dedi. Maddi durumu yerinde. Dedimki ailene yakın bir ev tutayım inciyle birlikte yasayım aylık 5bin tl ver kiramı faturamı vs ihtiyaçlarımızı karşılayım ama sen olma dedim. Ben seni o şekilde beslemem dedi. Ben ev hanımıyım. Normalde güzellik uzmanıyım ama çalışmama izin verilmiyor... çalışan kadın aldatırmış.... vs vs sorunlar bu... Bugün kalp atışını duyacaktık. Kontrole gittim. Beyfendi gelmedi tabiki. Doktor bana dediki istediğin oluyor. 10gunde 3 gün büyümüş. Kalp atışı duymadık. Sadece kese görünüyor. Ve 4hafta 2gunluk dedi yine... kanaman olabilir hemen ara beni dedi. Olmazsa da haftaya tekrar bakalım dedi. Zaten kafam donuyor bu ara. Hiçbişey soramadım. Öylece çıktım. Suçlu olan yine ben oldum. Bana biseyler söyleyin nolur. 26 yaşındayım. Aklımı yitirmek uzereyim. Anormal bi hayat içindeyim. Uyuyamiyorum uyusam kabus görüyorum. Canım yanıyor bi taraftan kalbim açıyor. Çocuğumu kaybediyorum. Belkide kaybettim. Yarın başka bir doktora gitmeyi de düşünüyorum. Çok yalnızım. Eve tikildim kaldim. Çaresiz bi fare gibiyim. Biseyler söyleyin bana lütfen.... nefes alamıyorum.

Allah yardımcın olsun, manen zor bir durumdasın daha çok sarılmalısın duaya namaza, Allah sana hayırlı bir kapı açsın inşallah,buradaki her sıkıntının karsılığını ahirette alıcaksın inşallah, imtihan dünyası seninki çetin .. Allaha bu durumdan seni hayırlı şekilde çıkarması için dua et canım.. Allahım rahmeti üzerine olsun

Cok zor bir surecten geciyorsunuz Allah sabir versin ama karninizda bir can tasiyorsunuz aldirmayi dusunebilirsiniz ama bile bile canini tehlikeye atmayin bu sekilde. Esinize guvenemezsiniz artik ama bu sureci en az hasarla atlatmaniz lazim. Dogurduktan sonra da bosanip nafaka baglattirabilirsiniz. Ama icinizdeki minicik kalbe lutfen zarar vermeyin

Cok zor bir surecten geciyorsunuz Allah sabir versin ama karninizda bir can tasiyorsunuz aldirmayi dusunebilirsiniz ama bile bile canini tehlikeye atmayin bu sekilde. Esinize guvenemezsiniz artik ama bu sureci en az hasarla atlatmaniz lazim. Dogurduktan sonra da bosanip nafaka baglattirabilirsiniz. Ama icinizdeki minicik kalbe lutfen zarar vermeyin
Avukatla bile görüştüm. Dükkanımız babasının üzerine olduğu için asgari ücretli çalışan olarak görünüyor. Kendi üzerine hiçbişey yok 5dkda boşarım ama hiçbir faydası olmaz sana dedi. 600tl çocukla bana nafaka bağlarlarmış onun dışında hiç bir hak iddia edemezmisim. Beni nasıl bi süreç bekliyor bilmiyorum. Boşasan ayrı dert bosamasan ayrı dert.

Allah insallh esine pismanlik verir dogru yola iman yoluna erdirir herinsn neler yasiyor bizde baya seyler gorduk gecirdik ama hemen bosanma bnm arkadasim bosandi arada yipranan cock oldu ayni kocasi giderdi kadinlara pisman oldu namazl duayla tekrr evlndiler smdi bktilar kendi kavglarnda yipranan cock oluyor ailenn yanina gtsen siginti gbi oluyorsun dedi sana diyecegm dualara sigin namaz kuran cocgun icin el musavvir cek esin icin velgaytu aleyke muhabbeten minni cek bnde cok zor surecler atlttim smdi cok sukur iyiyiz ikinci evladm olck ins hatasz kul yok ama dua muminin silahidir cnm

ASLA ama ASLA affetmezdim! Boyle bir sahsa cocuk vermezdim! Bir defa yapan tekrarini da yapar.. Bunu asla unutma.. Erkekler... Ve daha 26 yasinda gencecik bir kadinsin.. Cocugumu da alir yeni bir hayat kurardim kendime.. Calisir ayaklarimin ustunde durur, guclu bir kadin olurdum..

Simdi esine MUHTACSIN!..

O olmadan bir hicsin... Bir sey yapamam, caresizim olarak bakiyorsun.. Evet her zaman da bu sekilde ezik bir sekilde duracaksin ayakta..

Ben bir kadina bunlari yakistiramiyorum.

Akilli bir kadinsin, iyice dusun iyice.. Bu isler sakaya gelmez.. Sonra ki zamanlarda da zor durumdayim ne yapicam iki cocukla hic bir yere gidemem yapamam edemem.. vs vs sikayetlerin baslar.. Bilmiyorum ben bu konuda sabit fikirligim.. Elin kizina dokunup sonra gelip bana dokunamaz!

Avukatla bile görüştüm. Dükkanımız babasının üzerine olduğu için asgari ücretli çalışan olarak görünüyor. Kendi üzerine hiçbişey yok 5dkda boşarım ama hiçbir faydası olmaz sana dedi. 600tl çocukla bana nafaka bağlarlarmış onun dışında hiç bir hak iddia edemezmisim. Beni nasıl bi süreç bekliyor bilmiyorum. Boşasan ayrı dert bosamasan ayrı dert.
Artık bunlar hikaye.
Sonuçta her türlü yaşam standartlarını ispat edebilirsiniz.
Oturduğunuz evden, bindiğiniz arabaya, kredi kartı harcamaları, gidiken tatiller vs.
Bunları ispat ettiğiniz anda nafaka olarak olmasa bile size zaten istediğiniz her şeyi yapmak zorunda kalacaktır.
Ayrıca çalışmadığınız için yoksulluk nafakası otomatk bağlanacak, çocuğunuza da nafaka vermeye mecbur kalacaktır.
Allah yardımcınız olsun, umarım bebeğiniz sağlıklıdır.
Ve tez zamanda bu hasta adamdan kendinizi kurtarır, evlatlarınıza musmutlu bir hayata başlarsınız.

Allah yardimcin olsun. Bir yerden başla devami gelecek. Travesti kılıklı tiplerle konusuyor diyorsun ne yaptigini bilmiyorsun. Şu saatten sonra için almaz zaten. Biraz toparlan sonra bak yoluna bir yerden baslayinca devami gelir.

Allah insallh esine pismanlik verir dogru yola iman yoluna erdirir herinsn neler yasiyor bizde baya seyler gorduk gecirdik ama hemen bosanma bnm arkadasim bosandi arada yipranan cock oldu ayni kocasi giderdi kadinlara pisman oldu namazl duayla tekrr evlndiler smdi bktilar kendi kavglarnda yipranan cock oluyor ailenn yanina gtsen siginti gbi oluyorsun dedi sana diyecegm dualara sigin namaz kuran cocgun icin el musavvir cek esin icin velgaytu aleyke muhabbeten minni cek bnde cok zor surecler atlttim smdi cok sukur iyiyiz ikinci evladm olck ins hatasz kul yok ama dua muminin silahidir cnm
Allah razı olsun. Dediklerini aynen uygulayacağım. Rabbim cümlemize sabır versin. Üzgünüm çok. Yaşadıklarımı haketmiyorum. Ona yaptıklarını yakistirmiyorum. Perişan etti hepimizi. Boşanmayacağım. Rabbim gönlüne öyle bir pişmanlık acısı dusursunki gözünü bizden ayiramasin inşallah.

ASLA ama ASLA affetmezdim! Boyle bir sahsa cocuk vermezdim! Bir defa yapan tekrarini da yapar.. Bunu asla unutma.. Erkekler... Ve daha 26 yasinda gencecik bir kadinsin.. Cocugumu da alir yeni bir hayat kurardim kendime.. Calisir ayaklarimin ustunde durur, guclu bir kadin olurdum..

Simdi esine MUHTACSIN!..

O olmadan bir hicsin... Bir sey yapamam, caresizim olarak bakiyorsun.. Evet her zaman da bu sekilde ezik bir sekilde duracaksin ayakta..

Ben bir kadina bunlari yakistiramiyorum.

Akilli bir kadinsin, iyice dusun iyice.. Bu isler sakaya gelmez.. Sonra ki zamanlarda da zor durumdayim ne yapicam iki cocukla hic bir yere gidemem yapamam edemem.. vs vs sikayetlerin baslar.. Bilmiyorum ben bu konuda sabit fikirligim.. Elin kizina dokunup sonra gelip bana dokunamaz!
Çok haklısın. Ben affermiyorum kesinlikle. Bunu yaptığında 5haftalik hamileydim. Öğrendim ve bunalıma girdim. Yemek yiyemedim hala yiyemiyorum. Uyuyamiyorum. Bana bunları yaşatmak ne haddi nede hakkı. Ben taş kovugundan çıkmadım benide bir anne doğurdu. Şimdi bebek 4hafta 2 günlük görünüyor. Geriliyor. Muhtemelen ya kürtaj olcak yada dusuk. Ama ne olursa olsun ben onu hissettim. Sevdim. Şimdi onu kaybetmek her ne kadar doğruda olsa canımı çok yakıyor. :KK43:(( dağları delesimm cami çerçeveyi indiresin var. Ama evde 3 yaşında bir kızım var :KK43: elim kolum bağlı her şekilde. Ve kızım kekeme. Ayrılsam birde onun boşluğunu yaşayacak. Iki ucu boklu deynek dedikleri bu sanırım...

Allah yardimcin olsun. Bir yerden başla devami gelecek. Travesti kılıklı tiplerle konusuyor diyorsun ne yaptigini bilmiyorsun. Şu saatten sonra için almaz zaten. Biraz toparlan sonra bak yoluna bir yerden baslayinca devami gelir.
Deneyeceğim. Öncelikle toparlanmam lazım. Gerçekten içim almıyor öyle cirkinlerki... salı günü psikologtan randevu aldım. Onunla tedaviye başlamak en doğrusu olcak galiba. Sonrasında allah kerim. Derdi veren dermanida verir.. yahu öyle canavarca hislere kapiliyorumki gece uyurken bicaklayasim geliyor eşimi. 1hafta olmuştu bebeği ogreneli. Mutlu oldu ağladı vs. Tam 1.haftasında yaptı bu pisliği. Hamile kadına yapilirmi yaa. Adamlığa sigarmi şu allah aşkına yaa

Çok haklısın. Ben affermiyorum kesinlikle. Bunu yaptığında 5haftalik hamileydim. Öğrendim ve bunalıma girdim. Yemek yiyemedim hala yiyemiyorum. Uyuyamiyorum. Bana bunları yaşatmak ne haddi nede hakkı. Ben taş kovugundan çıkmadım benide bir anne doğurdu. Şimdi bebek 4hafta 2 günlük görünüyor. Geriliyor. Muhtemelen ya kürtaj olcak yada dusuk. Ama ne olursa olsun ben onu hissettim. Sevdim. Şimdi onu kaybetmek her ne kadar doğruda olsa canımı çok yakıyor. :KK43:(( dağları delesimm cami çerçeveyi indiresin var. Ama evde 3 yaşında bir kızım var :KK43: elim kolum bağlı her şekilde. Ve kızım kekeme. Ayrılsam birde onun boşluğunu yaşayacak. Iki ucu boklu deynek dedikleri bu sanırım...

Yapilmaz tabi ki! ASLA kabul edilemez bir sey bu..

Cocuguma odaklanayim desen.. Kim cocuk yapti diye evlilik kurtarmis? Ha evet vardir istisnalar.. Ama mumkun degil.. COCUKLARA YAZIK GUNAH.. Onlara bu hayati biz yasatiyoruz.. Onlar bunu haketmiyor..

Ve asla aklindan atamiyacaksin bunlari.. Her zaman seni yiyip bitirecek.. Eve gec kaldiginda, disariya ciktiginda, mesaiye kaldiginda vs vs..

Bakinca caresiz degilsin. Ama aklini kullanman lazim. Iyice sorgulayip, toparlanman lazim..

Bu duyduklarim hic hos seyler degil..

Once kendin! Kendini dusun.. Guclu olmaya bak.. Kizina saril dort elle.. Kekemesi var diyorsun.. Neler iyi gelir, neler yapilmali ona odaklan.. Bunlarla mesgul et kendini.. Once sen, sonra cocugun., Sen mutlu olursan, cocuguna da yansiyacak bu durum.. Onu dusun..

Esinide allah islah etsin dicem ama iste...

Yapilmaz tabi ki! ASLA kabul edilemez bir sey bu..

Cocuguma odaklanayim desen.. Kim cocuk yapti diye evlilik kurtarmis? Ha evet vardir istisnalar.. Ama mumkun degil.. COCUKLARA YAZIK GUNAH.. Onlara bu hayati biz yasatiyoruz.. Onlar bunu haketmiyor..

Ve asla aklindan atamiyacaksin bunlari.. Her zaman seni yiyip bitirecek.. Eve gec kaldiginda, disariya ciktiginda, mesaiye kaldiginda vs vs..

Bakinca caresiz degilsin. Ama aklini kullanman lazim. Iyice sorgulayip, toparlanman lazim..

Bu duyduklarim hic hos seyler degil..

Once kendin! Kendini dusun.. Guclu olmaya bak.. Kizina saril dort elle.. Kekemesi var diyorsun.. Neler iyi gelir, neler yapilmali ona odaklan.. Bunlarla mesgul et kendini.. Once sen, sonra cocugun., Sen mutlu olursan, cocuguna da yansiyacak bu durum.. Onu dusun..

Esinide allah islah etsin dicem ama iste...
Çok haklısın. Önce can. Esimin aileside biliyor durumları. Bugün aradım doktor böyle dedi dedim. Beslenmemektendir o diyorlar. Hiç kimse kendi kötüsünü görmüyor. Ben ruh hastasiyimya durduk yere keyfinden kendimi ac bırakıyorum. 3maymun oynuyor herkes. Yoruldum. Sadece biraz ilgi alakaya ihtiyacım vardı ama malesef yalnız birakildim belkide bu nedenle burdayım. Iyi insanların var olduğuna dair inancım sonsuz. Çok sağolun. Biraz destek biraz iteklemeyle sanırım güçlenirim. Ama bakalım bebek ne olacak. Tamamen ona takildim şimdi. Yarın başka bi doktora gideyim en azından sebep sorayim diyorum.

Çok haklısın. Önce can. Esimin aileside biliyor durumları. Bugün aradım doktor böyle dedi dedim. Beslenmemektendir o diyorlar. Hiç kimse kendi kötüsünü görmüyor. Ben ruh hastasiyimya durduk yere keyfinden kendimi ac bırakıyorum. 3maymun oynuyor herkes. Yoruldum. Sadece biraz ilgi alakaya ihtiyacım vardı ama malesef yalnız birakildim belkide bu nedenle burdayım. Iyi insanların var olduğuna dair inancım sonsuz. Çok sağolun. Biraz destek biraz iteklemeyle sanırım güçlenirim. Ama bakalım bebek ne olacak. Tamamen ona takildim şimdi. Yarın başka bi doktora gideyim en azından sebep sorayim diyorum.

Birbirimize destek icin variz burada.

Doktora mutlaka git tabi ki.. Tek bir doktorla olmuyor bazen.. Anlamayabiliyorlar..

Iyice ne neymis ogren bakalim.

Eger gercekten istiyorsan, sana simsiki baglanmistir zaten.

Birbirimize destek icin variz burada.

Doktora mutlaka git tabi ki.. Tek bir doktorla olmuyor bazen.. Anlamayabiliyorlar..

Iyice ne neymis ogren bakalim.

Eger gercekten istiyorsan, sana simsiki baglanmistir zaten.
Çok istemiştim. Ama şimdi onu isteyip istemediğimi dahi bilmiyorum. Neyse haberdar edicem durumlardan.. hayırlı geceler

Çok istemiştim. Ama şimdi onu isteyip istemediğimi dahi bilmiyorum. Neyse haberdar edicem durumlardan.. hayırlı geceler

Ben de yuz defa dusunurdum yerinde olsam.. Yarin yeni bir gune baslayacagiz. Sakin bir kafayla dusun, tasin, kararini ver..

Istiyorsan savas, ama umutsuzsan olacagi varsa olsun.. Kizina odaklan.

Iyi geceler diliyorum.

Hayır o muhafazakar hastane nedır ben orayı anlayamadım kusura bakmayında. Sanane ısteyen aldırır ısteyen aldırmaz ama yavruna kıyma. Allah yardımcın olsun

X