yardim edin vucut olculeriyle ilgili:(

valla görmeden bişey demek pekte mümkün değil.... kilonuz kaç.... bacak yapınız kol yapınız... kaslımısınız.... göğüsleriniz küçüktür sırtınız geniştir.... yada sırtınız dardır göğüsleriniz büyüktür.... evet normal şartlarda ölçüler iyi gibi görünsede... aynı ölçülere sahip çok farklı görünüşler çıkar ortaya....
Anladım, şöyle aciklayayim o halde, 58 kiloyum sporcuyum evet kasım da var omuzlarim geniş göğüs yapım vücuduma gore normalin biraz daha üstünde ama basenlerimde ve bacağımın üst kısmında problem var yani vücudumun diger kısımlarına gore büyükler

Kendimize mi alicaz seni tutmus vucudum nasil diyorsun aynada gormuyormusun herkesin ideali ayni mi kime gore sekil alican fake bence

Anladım, şöyle aciklayayim o halde, 58 kiloyum sporcuyum evet kasım da var omuzlarim geniş göğüs yapım vücuduma gore normalin biraz daha üstünde ama basenlerimde ve bacağımın üst kısmında problem var yani vücudumun diger kısımlarına gore büyükler

bakış açına göre değişir 172 boyum 1-2 cm farkla 68 kg iken bu ölçülerdeydim. benim de aynı yerde problemim vardı. ama eşim şimdi o kiloya düşmemi istemiyor...

Nasıl yardım edeyim?
Görmeden iyi, kötü denemez Ki?
Marilyn Monroe'nun vücut ölçüleriyle Yıldız Tilbe'ninkiler karsilastirilsa ben zayıf olana oy verirdim. Tiplerini gorunce dizimi doverdim.

Nasıl yardım edeyim?
Görmeden iyi, kötü denemez Ki?
Marilyn Monroe'nun vücut ölçüleriyle Yıldız Tilbe'ninkiler karsilastirilsa ben zayıf olana oy verirdim. Tiplerini gorunce dizimi doverdim.
Bu bilgileri verdiysem sadece bunlar üzerinde yorum yapabilirsiniz tamam haklisiniz ayrıntı vermedim yapamayabilirsiniz ama saygılı bi şekilde de soyleyebilirsiniz

Otura otura popoyu büyütmüşsün. Olmamış bu. :KK14:
Hahah:KK70:
xenforo-smilies-kk48.gif
oturmaktan değil de geçmişten kalma kilo yine de tesekkurler

Neymişki bu kiz gece gece sinirlerim bozuldu gülmekten kendime :KK70: murat kekilli faniyim ya nasil atlamisim yazmisim sana ona guluyorum delimiyim ne töbesss :KK70:
:KK70: Belli fani oldugun.Gitaristi Koray arkadasimdir tanirsan :) Bu arada kizim cesmeye bakmican assada Download This File yaziyor ya ordan indirip bakican. :)

:KK70: Belli fani oldugun.Gitaristi Koray arkadasimdir tanirsan :) Bu arada kizim cesmeye bakmican assada Download This File yaziyor ya ordan indirip bakican. :)
Evet genc bir cocuk koray ben daha cok tibet ve serkan abi ve ahmet vs vs. Aman bosver. :KK70: cesmenin altina tikliyorum hemen :KK70:

X