Yardım edin nolurr

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abla dinliyor aylardır bu takıntımi dinliyor ama haklısın belki aylar sonra yanımda olmayacak biri için kendimi ziyan ediyorum

Çok teşekkür ederim umarım dediğin gibi bir şey olmaz

Hamile kalmaktan korkuyorsaniz neden surtusuyorsunuz acaba ? Veya baska seyler yapiorsunuz. Kendinize mukayyet olamio olamio buralara absürd seyler soruyorsunuz. Git hamilelik testi al biz betahcg ölcüçü muyuz?

Gögüsde acima varsa bide akinti var diyorsun. Bende de oldu ve hamileydm. Belirtilerin hamilelik var diyor. Bide gecikme var diyorsn. Kesin hamilesn bence. Bide merak ettim yaşın kaç

Gögüsde acima varsa bide akinti var diyorsun. Bende de oldu ve hamileydm. Belirtilerin hamilelik var diyor. Bide gecikme var diyorsn. Kesin hamilesn bence. Bide merak ettim yaşın kaç
Ablaaa yapma gözünü seveyim korkuyorum yaşım 17 iç çamaşırı varken sürtünme oldu boşalma vs olmadı ilişki falan olmadı ki

Canim benim daha yaşın küçük ya hamile kalirsan. Kürtaj olurum biter deme gunaha girersn. Yada doguracanmi. Bir düşünsene karnin burnunda. Bu ihtimal çok düşük fakat bunun sonu gercek iliskiye giderse Nolur. Senin ne hakkin var nikahsiz bir çocuk dünyaya getirmeye.

Kürtaj olmaya yaşım yetmiyor ayrıca abla korkuyorum çok korkuyorum umarım bişey olmaz. Gerçek ilişki vs yokkk lütfen bişey olmasın

Olmayan bi ilişki için kıza neden günah haram sevap baskısı yapıyorsunuz?

Orange alinti yapamiyorm neden bilmiyorum. Eger yine surtuşmeye devam edipte. Ve ya iliskiye girip hamile kalirsa diye dedim. Benim ne dedigim gayette anlasilacak sekilde.

Korkuyorsunuz ama aylardır yüzeysel de olsa ilişki yaşayıp insanları bunaltacak kadar peş peşe konu açıyorsunuz.
Bu son olsun rica ediyorum zira sizinle alakalı gelen şikayet raporlarının ardı arkası kesilmiyor, artık bundan sonrası üyelik iptaline kadar gidecek bilginiz olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…