yardım edin lütfen

M

myctikdarc

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi myctikdarc
mrb hocam benim 8 yaşında normal yolla olan( tedavisiz) bir kızım var ve 2005te laparoskopiyle çikolata kisti ameliyatı oldum 29 yaşındayım 1 tüp bebek 2 aşılama negatif oldu tüp bebekte ilaçlara rağmen sağlıklı 8 yumurtam oldu daha sonra benim psikolojim bozuldu ve uzun süre antidepresan aldım tam bıraktım derken şimdide psikomatik düzenleyici kullanıyorum rahim filmide çektirdim 4 ay oldu sol tüpümde hafif tıkanıklık çıktı açılmıştır normal yoldanda 2 ay içinde gebe kalabilirsin dediler ama oda olmadı hocam bana bi yol gösterin sizce durumum nedir ve ben bundan sonra ne yapmalıyım şimdiden ilginize teşekkür ediyorum

• Konu Sahibi myctikdarc
mrb hocam benim 8 yaşında normal yolla olan( tedavisiz) bir kızım var ve 2005te laparoskopiyle çikolata kisti ameliyatı oldum 29 yaşındayım 1 tüp bebek 2 aşılama negatif oldu tüp bebekte ilaçlara rağmen sağlıklı 8 yumurtam oldu daha sonra benim psikolojim bozuldu ve uzun süre antidepresan aldım tam bıraktım derken şimdide psikomatik düzenleyici kullanıyorum rahim filmide çektirdim 4 ay oldu sol tüpümde hafif tıkanıklık çıktı açılmıştır normal yoldanda 2 ay içinde gebe kalabilirsin dediler ama oda olmadı hocam bana bi yol gösterin sizce durumum nedir ve ben bundan sonra ne yapmalıyım şimdiden ilginize teşekkür ediyorum

Merhaba Mytikdarc,

Bilindiği gibi tüp bebek tedavisinde eşlerin her ikisinin de tıbbi değerlendirmeleri yapıldıktan sonra birlikte bir tedavi planına karar verilmektedir. Sizin durmunuzun daha sağlıklı değerlendirilebilmesi için eşinizin sperm tahlil sonuçlarını da bilmemiz gerekmektedir.

Bunun için eşinizin sperm tahlil sonuçlarını bize yazabilirsiniz, bu şekilde size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Sağlıklı günler diliyorum.

• Konu Sahibi myctikdarc
sevgili hocam öncelikle ilginize çok teşekkür ederim eşimin sperm sonuçlarını doktorlar her zaman normaldende iyi diye söylediler sperm yıkamada benim tüp bebekte 10 yumurtadan 8i kullanılabilirdi 3embriyo yerleştirildi ve azotla dondurulmaya bile yumurtam el vermedi aşılamadaki en son laboratuvar sonucum estadiol(E2)1303,49 luteinizanhormon (LH)1,64 olmuştu .hocam lütfen bana yardımcı olun sizin bilgirinize güveniyorum sizce ben bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim çok teşekkürler saygılarımla....

• Konu Sahibi myctikdarc
sevgili hocam öncelikle ilginize çok teşekkür ederim eşimin sperm sonuçlarını doktorlar her zaman normaldende iyi diye söylediler sperm yıkamada benim tüp bebekte 10 yumurtadan 8i kullanılabilirdi 3embriyo yerleştirildi ve azotla dondurulmaya bile yumurtam el vermedi aşılamadaki en son laboratuvar sonucum estadiol(E2)1303,49 luteinizanhormon (LH)1,64 olmuştu .hocam lütfen bana yardımcı olun sizin bilgirinize güveniyorum sizce ben bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim çok teşekkürler saygılarımla....

Merhaba Myticdark,

Doktorların eşinizin yaptırmış olduğu sperm tahlilini normal bulduklarını belirtmeniz bizim için yeterli bir bilgi değildir. Daha önceden de belirtmiş olduğum gibi eşinizin, Kruger kriterlerine uygun, başarılı bir tüp bebek merkezinde yapılmış detaylı bir spermiyogram sonucunu bize lütfen yazınız, bu şekilde sizi daha sağlıklı bilgilendirmiş olacağız.

Elbette bu da sizi tam ve doğru yönlendirmemiz için yeterli olmayacaktır. Sizin de neden gebe kalamadığınıza ilişkin hormon tahlilleriniz, genetik, bağışıklı, pıhtılaşma ile ilgili tahilillerinizi de görmemiz gerekecektir. Bu çoklu bakış açısı ile tıbbi tablonuzun değerlendirmesini daha net yapabiliriz.

Sağlıklı günler dilerim.

• Konu Sahibi myctikdarc
a.steşekkür ediyorum hocam evde sonuçları bulmaya çalışıcam dün sizin MAYA TÜP BEBEK VE KADIN SAĞLIĞI merkezinizin sabah gazetesinin GÜNEY ekinde ,(KISIRLIK TARİH OLDU adlı )yazınızı gördüm bize verdiğiniz bilgi ve emekten dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

X