Yardım edin lütfen

Sinemmm3534

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2018
15
4
25
Merhaba yardım edin lütfen 5 aylık evliyim korunmasız bi ilişkim var sadece 3.üncü ay düzensizdi yine düzene girdi bu ay 10 gündür hastalanmadım 4 tane test yaptım pozitif 8 gün önce hastaneye gittim varda diyemeyiz yokta diyemeyiz dedi doktor ultrasona gönderdi bişey çıkmadı bu gün özele gittim önce ultrasona baktı bişey yok hemşire arayıp anne oluyosun dedi ama kanda çıktı doktorloda konuşamadım dış gebelik falan olabilirmi yardım edin.

Yok canm kötü düşünme gebeliğin ilk basında kese zaten görünmez deger belli bir seviyeye ulaştıktan snra görünüyor korkma hemen :) degerinz kaç çıkmıstı

Idrarın var mıydı yani sıkış mıydın göbekten bakılan ultrasonda sıkışmış olman gerek yoksa görünmüyor vajinal ultrasonda çıkar büyük ihtimal tabi dış gebelik falan değilse

Bu değerle daha kese görünmez vajinal usg ile en az 1500 beta hcg değeri ile kese görünüyor daha regli bi kac gün gecmis tebrik ederim

Umarım dış gebelik değildir ama dış gebeliksede belirtileri oluyor yaşadığım için biliyorum. Tek taraflı keskin kasık ağrısı afedersiniz ama ishal anormal kanamalar. Benim 8 gün boyunca simsiyah akıntım vardı adet oldum sandım.uzun sürünce test yaptım. İnşaallah sağlıklı hamileliktir kucağınıza hayırlısıyla almanız dileğiyle...

Söylemek istemezdim ama bendede ishal var

Bence sıkıntı yapma hatta 3 4 güne kesen gözükür 1500 le gözüküyor çünkü canım tekrar haftaya gidersin baktırırsın

Kan değerin çok güzel haftaya keseyi görebilirsin şuan da çok erken. Vajinal muayene de bile 1500 olmalıymis en az. İki gün sonra testi tekrarla istikrarlı bir yükseliş görürsen dış gebelik olmadığının ilk belirtisini görmüş olirsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…