Yardim edin lutfeeeennnn !!!!!

BeBeGiM!

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
38
0
arkadaslar ya bilmiyorum neden ama iki gundur akintim oluyo normalde beyaz olur ama iki gundur kahverengi akintim var bu normalmi ? bilenler benide bilgilendirsin lutfen cok merak ediyorum 10 haftalik hamile oldugumu soyledi doktorum ama bazi nedenlerden dolayi gidemedim doktora ultrasyondan da bakilmadi bise mi var acaba cok merak ediyorum benneyaptımki yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

düşük tehliken var canım hemem muayene olman gerekiyor.benimde lekelerim o haftalarda oldu düşük tehlikesi atlattım.canım vakit kaybetme doktora git.yerleşme kanaması dicem o 6. haftada falan oluyor.seninki 10 hafta olmuş büyük ihtimal kalpatışı başlamıştır.bişiy olmadan muayene ol.hberdar at bizi. Allah a emanet ol...

paradises cok tesekkur ederim yardimlarin icin dun ben hastahaneyi aradim ve 1 acilde bakindim idrar testi yapilmasi gerekiyormus hastahaneye idrar testim gonderildi ama baska birsey yapmadilar su an ne yapabilirim hic bilmiyorum ama cok korkuyorum ilk bebegim oldugu icin hic tecrubem bilgim yok
yarim saat once yine basladi devam ediyor akintim cok korkuyorum ne yapsam bilmiyorum bakindigim yerde bana bazen bu akintilar nolrmaldir dediler ama senin de dedigin gibi dusuk tehlikesi de dediler (((

canım bana da olmuştu akıntı şeklinde değil çok az lekelenme oldu ona rağmen 1 hafta istirahat verdi doktor. sakın kendini yoracak şeyler yapma mümkünse bütün gün yat. neden uzman doktora görünemiyorsun?sana ilaç ta önerecektir. dikkatli ol.

arkadaslar o akintilarimin ustune bugun kanamam oldu ve acilen hastaneye gittim doktor ultrasyondan bakti ve bebegin kalp atislarini gormedi bebek 5.5mm boyundaymis ve genelde 5.0 mm ken kalbi atmaya baslarmis ama benim bebeimin hala atmiyormus bana 1 hafta surec verdi bebegin boyu 6.0 mm olunca hala kalbi atmazsa dusuk oldugunu soyledi kizlar sizce su an kalbinin atmamasi normalmi cok korkuyorum cokkkkkk senağlama kanamam da var dusuk mu acaba senağlama

arkadaslar o akintilarimin ustune bugun kanamam oldu ve acilen hastaneye gittim doktor ultrasyondan bakti ve bebegin kalp atislarini gormedi bebek 5.5mm boyundaymis ve genelde 5.0 mm ken kalbi atmaya baslarmis ama benim bebeimin hala atmiyormus bana 1 hafta surec verdi bebegin boyu 6.0 mm olunca hala kalbi atmazsa dusuk oldugunu soyledi kizlar sizce su an kalbinin atmamasi normalmi cok korkuyorum cokkkkkk senağlama kanamam da var dusuk mu acaba senağlama

canım seni üzmek gibi olmasın .. bende aynı şeyi yaşadım. bu şekilde iki bebeğimi düşürdüm. sendede
düşük tehlikesi olabilir. yada bebek içinde ölmüş olabilir dikkat et. sana zarar vermesin...

canım çok geçmiş olsun tesadüfen okudum yazını tecrübelerime dayanarak bilgi vermek istedim çok üzgünüm ama kanama başladıktan sonra düşük ihtimali 100%90 nasıl doktor anlamadım böyle bir durumda 1 hafta beklemek çok tehlikeli sen acil hiç vakit kaybetmeden iyi bir doktora git canım moralini bozma her şeyde bir hayır vardır

canım çok geçmiş olsun bence başka bir doktora daha git kanaman varsa bekleyelim demek yerine ilaç filan vermesi gerekirdi

canım çok fazla stres yapma ben 19 haftalık hamileyim 4 hafta öncesine kadar kanamalarım lekelenmelerim çok oldu yaklaşık 1-2 ayda sürdü dra gidiyorum herşey normal diyor yerleşme ve tutunma kanaması bunlar dedi adetten çok olmadığı sürece korkma dedi korkmamak eldemi ben 2 günde bir hastanede benim ikiz olduğu için okadar yoğun yaşadım canım düşük kanamayla değil rahim ağzı ile ilgili açıklık varmı bebek aşağıdamı herşeyine bakılması lazım drunun bir hafta vermesi güzel bişey daha minicik olduğu için görülmemiş olabilir hemen aldırmak o bebeğin belki elinde olan yaşam şansını elinden almaktır okadar küçük bi bebeğin en kötü ihtimalde bile sana zararı çok olmaz inşallah haftaya gittiğnde meleğinin minicik kalbini görür rahatlarsın canım

cnm insallah oyle dedigin gibidir insallah kalbi atar bebegimin burdaki doktorlar da boyle iste cok iyi kontrol etmiyolar ama insallah yerlesme kanamasidir ve insallah haftaya kalbi atar Allahim hayirliysa versin bana bebeyimi daha cok gencim olur ama ilkler bi baska ya icim sizliyor aklima gelince senağlama

kizlar dun bebegimi kaybettim uyku arasinda dustu bebegim su an cok kotu agrim var halim yok ve kanamam var Allah dusmanimin basina vermesin kizlar valla da insanin alnina ne yazildiysa o oluyomus o kadar ugrastim ama dustu bebegim sizce neden gelismedi yada gelisirken neden kalbi durdu 1 fikri olan varsa yazsin lutfen cok uzuluyorum ama pes etmicem o bebegime hamile kaldigimda pek istememisim yasim daha kucuk diye daha sonra cok alistim simdi uzuntuden oluyorum agliyorum :'( ama artik istiyorum bebis Allah hayirliysa versin bana 1 bebek daha 2 ay sonra gerekirse yerimden bile kalkmam yeterki gelsin o senağlama senağlama

canım çok geçmiş olsun,çok üzüldüm.çünkü bende geçen yıl aynı şeyleri yaşadım.
benimde 11haftalıktı meleğim..kalp atışlarını 6.haftadan itibaren duymuştuk,ama kanamam vardı ..malesef kalp atışları durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım geçen temmuzda.çok üzüldüm harab ettim kendimi.ama hep kendime yapmışım..üzüntüden kist,yumurtlayamama problemleri yaşadım.hep bebeğim olsun istedim.
geçtiğimiz 1-2 aydır kafam rahattı ve şimdi rabbime şükürler olsun tekrar nasib etti bana bu mutluluğu..yeniden hamileyim çok şükür..hala korkularım var,kalp atışlarını duyana kadarda bu devam edecek biliyorum ama allahım herşeyin hayırlısını bilir.
çok yıpratma kendini ve sakın bi sebep arama neden kaybettim die.ilk gebeliklerde artık çok yaşanıyo malesef bu kayıplar.sağlıklı değilmiş demekki doğa bu mucizeyi sonlandırdı..yani bi bakıma doğru olan bu..
doktorun ne der bilmiyorum ama 2 ay korunduktan sonra çalışmalara başla derim.
rabbim gönlüne göre versin canım,inşallah en kısa zamanda yeniden yaşarsın bu mutluluğu...

saol cnm gecmis olsun dileklerin icin.... evet genelde dusuk tehlikesi dusuk veya kalp durmasi cok artmis bu zamanlarda cok oluyormus dedi doktorum insallah seninde dedigin gibi 2 3 ay sonra yine bebegim olur ve insallah salikli 1 sekilde rabbim kollarima almayi nasip eder allah herkezin gonlune gore versin hayirliysa versin:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
geçmiş olsun canım.
Rabbim sana tekrar bir bebiş daha nasib eylesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…