Yardım edın kızlarrr vajınal koku

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
oyle bırsey kı eksımsı koku oluyor ne kadar temız tutsamda dıkkatlı davransamda son 1 haftadır onune gecemedım keskın bır kokusu var rahatsız oluyorum kafayı yıcem mıkrop mu kaptım yardım edın kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi EU1
Cnm kültür yaptırsan çok iyi olur en sağlıklı bilgiyi bu yöntemle doktordan alırsın..ama yediklerinlede ilgili olabilir..

• Konu Sahibi EU1
bence doktora çıkmalısın.arkadaşımda aynı dertten muzdaripti..ilaç fitil kullanmış.hemençik geçmiş.

• Konu Sahibi EU1
Ekşimsi koku genelde mantar hastalığında olur mutlaka bir doktora başvurmalısın antifungal bir ilaç ve krem başlarsın hemen geçer geçmiş olsun a.s.

• Konu Sahibi EU1
konu içeriği sebebiyle "JİNEKOLOJİ"bölümüne taşınmıştır
mod arkadaşımın bilgisine

• Konu Sahibi EU1
öncelikle hemen doktora git, eğer sorun yoksa da ph uyumlu genital temizliğinde kullanılan sabunlar, kremler, mendiller var..onlardan kullan ama ilk önce doktor....

• Konu Sahibi EU1
enfeksiyon canım aynı dertten muzdaribim dr gittim antibiyotik fitil ve suda eriyen ilaç verdi

• Konu Sahibi EU1
ardaşlar bendede kokulu akıntı var bu hamile kalamama nedeni olabilir mi?

• Konu Sahibi EU1
sıcak suyun içine biraz sirke damlatın pamukla o bölgeyi silin..PH dengesinide koruyor koku olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…