yardım edin kızlar acil ve önemli

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
37
kızlar sizde yaşıyormusunuz yumurtlama günlerinde nedense eşim uzak duruyor benden sanki o günler yasakmış gibi dawranıyor e ikimizde istiyoruz bebek sahibi olmayı ama nedense o günlerr ya çok yorgıuunuz yada çok uykumuz var napabilirim yardım edin lütfen ha buarada öyle yumurtlama günüm fln die baskıda yapmıyorum

canım stres yapma bana da öle gelirdi ama öyle değil aslında bebeği çok istediğiniz için stres yapıyosunuz... rahat bırak kendini yumurtlama günü falan takip etme...rahat ol....eşine bebekle ilgili hiçbişi söleme yumurtlama gününden hele hiçbahsetme...

canım dua oku bol bol bizimde bir ara vardı oyle bir sorun ilişkiye girecegimiz zaman baş agrısı uyku yorgunluk olurdu bol bol dua okudum eşime ve kendime geçti çok şükür nazardan olabilir...allahım yardımcın olsun illa ilişkiye girecem deme bu sıralar rahat ol ister istemez sen şimdi streslisindir farkında degilsindir..

canım dua oku bol bol bizimde bir ara vardı oyle bir sorun ilişkiye girecegimiz zaman baş agrısı uyku yorgunluk olurdu bol bol dua okudum eşime ve kendime geçti çok şükür nazardan olabilir...allahım yardımcın olsun illa ilişkiye girecem deme bu sıralar rahat ol ister istemez sen şimdi streslisindir farkında degilsindir..

ya en büyük sorun şu kıslar hiç bişi demiom yumurtlama dönemim fln die ama o hesaplıo ya ondanmıdır bilmiom o dönerm kopuos bişide demiom hani neden fln die ama üzülüom bıktımı benden yaaaa

senden neden bıksın canım ya öyle düşünme heem neden kendısıne sormuyosun konusarak çözüm bulabılırsın belkı

senden neden bıksın canım ya öyle düşünme heem neden kendısıne sormuyosun konusarak çözüm bulabılırsın belkı

canım arkadaşım bende yumurtlama günlerini hesaplayıp 1 sene boyunca eşimle ilişkiye giriyoduk.sonra baktımki olmuyor stres yapıyorum sonra oluruna bıraktım canımız istedigimiz zaman ilişkiye giriyoduk.sonra adetim 11 gün geçikti gittim kan testi yaptırdım.ama umutlu degildim.test sonucunu aldım ve baktımki o ay hamile kalmışım.şimdi 2 aylık hamileyim.inş hiç bi sorun çıkmaz.sana tavsiyem herşeyi oluruna bırak.allah büyüktür.inş en yakın zaman hamiş olursun.........

teşşekkürler kızlar biraz içim rahatladı aslında bende takip etmeyi bıraktım ama sağolsun drum bırakmadı eşimde tabiiii

canim o zama esine yanlis sinyal ver. ya bu ay kasiklarim agriyor erken yumurtlayacam galiba falan de.hatta o gunlerde iliskiye zorla. bir iki gun sonra da emin oldugunu yumurtlamanin oldu bittigini ve 14 gun geriye sayimin yeniden basladigini soyle. yani sasirt.

canim o zama esine yanlis sinyal ver. ya bu ay kasiklarim agriyor erken yumurtlayacam galiba falan de.hatta o gunlerde iliskiye zorla. bir iki gun sonra da emin oldugunu yumurtlamanin oldu bittigini ve 14 gun geriye sayimin yeniden basladigini soyle. yani sasirt.

tam olarak anlamadım sonunu tekrar yazarmısın canım

X