YARDIM EDİN AKIL VERİN LÜTFEN ACABA HAMİLE OLABİLİRMİ YİM

esmosesmos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2015
25
9
32
Arkadaşlar ben ye.i katıldım araniza benim 3 çocuğum var ve küçükkizimda hamilelik şüphem vardı doktora gitmiştim kantahlilinde negatif çıktı osonra doktorum bana ozaman duphaston vermisti adet olacaksin dedi ama hamileymisim hemde 1 sylik yani 4 haftalik sonra o gunun ustunfen tam tam 1 ay sonra 2 aylık hamile olduğum ü öğrendim şok oldum .şimdide 4 üncü bebek düşünüyoruz ekimin 3 sinde Spiral imi çıkardım gün aşırı birliktelik yaşadık eşimle geçen hafta yine aynı doktora gittim hamilelik için kanda bakıldı negatif çıktı ve yine aynı doktor bana adet söktürücü hap tarlusal verdi ama diğer kızımla aynı belirtileri var o yüzden içime bi kuru düştü ve son 1 haramdır ani harekette kasık ağrım ve kasık batması oluyo göğüslerimde şişlik var ağrı yok ama sislik var ve benim akıntı olmaz yani son 5 gündür krem gibi beyaz akıntı var offff acaba ilacı kullanalım mi yada başka hastaneye ne zaman gitmeliyim. Kafam çok karışık kızlar yardımının edin ne yapayım

Evet canm ben severim çocukları ama 4 üncü yu yapma sebebim 2 kızım var 1 oğlum oğluma kardes olsun yani çift olsunlar diye tabi hersey allahtan kızda olsa çok şükür erkekte olsa ama inşallah erkek olur allah herkesin gönlüne göre versin canm benim buarada bebeğini sağlıkla kucağına al kuzum..

Canim hic test yapmadinmi bir test yap bir deki doktorunu deyis baska bir hastaneye git orda kan ver adetin kac gun gecikdi?

Canim hic test yapmadinmi bir test yap bir deki doktorunu deyis baska bir hastaneye git orda kan ver adetin kac gun gecikdi?
canm ben spiralle korunuyodum ekimin 2 sinde çıkardım ve hiç kanamam olmadı bebek olsun diye gün aşırı birliktelik yaşadık eşimle yani Spiral den sonra adet olmadım sadece Spiral çıkarmadan 1 ay önce olmuştum 1 ay sk ra Spiral imi çıkardım şimdi Spiral imi çıkaralı 1 ay 10 gün oluyo geçen hafta evde test yaptım malesef çıkmadı sonra hastaneye gittim kanada negatif çıktı ama küçük kızımda da aynı doktora gitmiştim hani adet olmuyorum acaba hamile miyim değilse adet söktürücü kullanalım diye ama hamileymisim ozaman kızımda tam 4 haftalik mis kandaki testte çıkmadı negatif çıktı şimdide aynı şüpheler var oyuuzden bu ay sonu özel hastaneye gidicem diyorum sence çıkarmı varsa bu ay sonunda canm

Sagol canim Allah razi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…