yardım edermisiniz

A

ACELE

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ACELE
merhaba kızlar salı şeker yüklemem yapıldı 50gr.testimde şekerim yüksek çıkmış salı tekrar 100gr.yüklemem yapılacak.başınıza böyle birşey geldimi birde 23 haftalık oldu bebişlerim kızlar hareket ediyorlar ama gündüz pek değil buda beni korkutuyor birşey olacak diye tam olarak ne zaman hareketleri tutarlı olur yoksa böyle normalmi bilen varsa yardım etsin ne olur bu şeker onlara zarar verir diye çok korkuyorumsenağlama

• Konu Sahibi ACELE
Korkmana Gerek Yok Seker çikarsa Diyet Veriyolar Sorun çikmaz

• Konu Sahibi ACELE
Canım korkmana gerek yok benimde ilkinde biraz yüksek çıktı ikinci testte normla çıkmıştı hem şekr çıksa bile bile diyet veriyorlar. Bebek hareketlerine gelince canım ben 37 haftalık hamişim hala gece aktif bebek gündüz az hareket ediyor bu onun yapısı ile alakalı korkma bence içini ferah tut

• Konu Sahibi ACELE

sağol arkadaşım aslında iş yapıyordum ama doktorum ikiz olduğu için artık iş yapma dedi yapmamaya çalışıyorum bende artık inşallah sorunsuz tamamlar herkez hamişliğini

• Konu Sahibi ACELE

sağol tatlım allah sağ salim bir avazda kurtarsın az kalmış seninde inşallah benimde yarinki testim normal çıkar.bu bebek hareketleri konusunda beni çok rahatlattın arkadaşım çok sağol allaha emanet ol tatlım:1hug:

• Konu Sahibi ACELE
canım sekerın yuksek cıksa bıle dıyet verıyor tatlıdan uzak duruyorsunn

bebıs hareketlerı hıc duzenlı degıldır bazen cok bazen azdır

sen hep pozıtıf oll

dua dılee

• Konu Sahibi ACELE
canım sekerın yuksek cıksa bıle dıyet verıyor tatlıdan uzak duruyorsunn

bebıs hareketlerı hıc duzenlı degıldır bazen cok bazen azdır

sen hep pozıtıf oll

dua dılee

çok sağol arkadaşım beni en çok bu bebeklerin hareketleri üzüyordu çok sağolun desteğiniz için çok rahatladım inanın sayenizdea.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…