Yardım edermisiniz

Aclyrdm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2024
29
4
25
Arkadaşlar iyi akşamlar adetime 6gün var bugün test yaptım negatif karnım ağrıyor normalde adet olduğumda ağrır ama 7 8gün öncesinden ağrımaya başladı sorabileceğiniz kimse yok ilişkiden kaç gün sonra yapmam gerekiyor yada bugün yaptım negatif umut yokmu yardım edin nolur

Arkadaşlar iyi akşamlar adetime 6gün var bugün test yaptım negatif karnım ağrıyor normalde adet olduğumda ağrır ama 7 8gün öncesinden ağrımaya başladı sorabileceğiniz kimse yok ilişkiden kaç gün sonra yapmam gerekiyor yada bugün yaptım negatif umut yokmu yardım edin nolur
Adete daha 6 gün varken yapılan idrar testinde çıkmaz ki.. belki bi ihtimal erken gebelik testinde çıkabilir. Ama bence regl gecikmesini bekleyin

4ay önce bir gebelik yaşadım düşükle sonuçlandı adetime 8gün varken erken gebelikle belli olmuştu

Herkesin yaşadığı hamilelik belirtileri farklı olabiliyor yani göğüs hassasiyeti yaşamıyorsunuz diye hamilelik yok diyemeyiz ama reglinize henüz 6 gün varmış o yüzden hamilesiniz demek için de erken. Mecburen biraz daha bekleyip test yapmanız gerek. Umarım hamilesinizdir 😍

Yani 6günde sonucun değişme ihtimali varmı kusura bakmayın ilk hamileliğim olcak Allahım izin verirse çok heycanlıyım çok istiyoruz bi umut yazdım kafanızıda şişirdim hakkınızı helal edin 🙏🏼🤍

Yani 6günde sonucun değişme ihtimali varmı kusura bakmayın ilk hamileliğim olcak Allahım izin verirse çok heycanlıyım çok istiyoruz bi umut yazdım kafanızıda şişirdim hakkınızı helal edin 🙏🏼🤍
Evet değişebilir adet tarihiniz gecikince pozitifi görebilirsiniz, biraz sabretmeniz lazım sadece. 🌸

X