Yardım edermısınız lutfen

yego

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
63
0
arkadaslar bir kac gundur goguslerimde agrilar gecti ama halen goslerim buyuk acaba normalmi yoksa olumusuz bir durum olabilirmi 4 . ayin basindayim tecrubelerinize ve moralinize ihtiyacim var bugunda pazar doktorda yok hafta ici gidecem icim rahatlasin diye gerci ama genede sizlere danismak istedim

canim hamilesin ve goguslerinin buyumesi normal bence kafana takma kotu seylerde getirme aklina canim duzelir hersey bak bebiste etkilenir sonra uzme annesi onuda kib canim kontrolunde anlatirsin zannetmiyorum bisey cikacagini

canım benimde ağrılarım geçmişti ama büyümeye devam etti gerçi şuan 31 haftalık hamileyim ama benimde göğsümden süte benzer lekeler geliyoo herkeste oluyomu acaba ilk gebeliğim acemiyim

canım süt bezlerin olgunlaşmaya başadı göğüslerinin büyümesi normal hatta bazı insanlarda 6. aydan sonra süt gelemye bile başlıyormuş kafana takıcak bişey yok unutma sen üzülürsen bebişte bundan etkileniyor

Allah yardımcın olsun canım ne diyeyim..aynı sorun bendede var..canımda acıyor bazen..büyüdükçe büyüyor emzirirken daha da büyüyecek bizimkiler kova gibi olur gögüslerin diyor...kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…