Yardım edermisiniz lütfeeennnn :(

Y_klbk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2012
1.124
89
Hamile olmayı bir benim olmasını çok istiyorum ..korunmuyoruz da ..ilişkiden sonra bazen bekliyorum bazen beklemiyorum adetlerimde düzensiz oluyor acaba mı diyorum? Test yapıyorum negatif çıkıyor..
Evleneli 9 ay oldu.. Doktora da gitmek istemiyorum erken diye.
Napmam lazım yardımcı olurmuşsunuz lütfen , beklemem mi lazım yoksa başka birşey mi ..
Bu konular da baya tecrübenizin ..
Yardım ediiiinnn

Son düzenleme:

merhaba yaşın kaç

19 yaşındayım ..

hmm daha genceciksin :) canım bende 29 yaşındayım 2 senelik evliyim 8 aydırda korunmuyorum ama olmuyor..sakın üzülme ayrıca doktora gitmek için erken geç diye bişey yoktur doktora git muayene ol bi sorun varmı baksınlar

evlenmiş fakat 1 senedir korunmayıp çocuk sahibi olamıyorsan çiftlerden birinde illaki bir sorun oluyor bu sorunlar çeşitlilik arz ediyor muhakkak doktora gidip doktorun senden isteyeceği testleri yaptırdığın zaman sorun olup olmadığı ortaya çıkar neticede burda hiç birimiz müneccim ya da doktor değiliz biri kalkar seni yanlış yönlendirir senin işlerin yürümez en güzeli en güvenilir ağızdan bunu öğrenmen o da tabiki DOKTOR

Eşim 28 yaşında oda çok hevesleniyor ben de istiyorum .. Tabi ki biliyorum Rabbim 'OL' demeyince olmaz da yine de işte insan hevesleniyor her seferinde acaba mı diyor.. Tecrübesiz olduğum için acaba yapmam gereken birşey var mı diye sordum yardımlarınız için teşekkür ederim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…