Yardım eder misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

feyzaseloo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
61
6
23
Öncelikle herkese merhaba bu siteye yeni üye oldum googledan araştıra araştıra burdaki sorulara denk geldim ve üye olup kendi sorunumu sizlere sormak evli ablalardan bilgi almak sitedim bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben nişanlımla ayın 20 sinde ilişki yaşadım ama ben çıplaktım onda sadece boxer vardı vajina içine baskı olacak şekilde sürtündük. Boşaldı. Ama kendi çamaşırına bosaldı vajinama teması olmuş olabilir (sürtünme yaşarken) beni korkutan bu. Normalde adetim düzensiz ama geçen ay 22 sinde olmuştum bu ay ise tık yok. tarlusal kullanıyorum 3 günü kaldı soğan kürü içtim olmuyor. Daha önce tarlusal daha bitmeden adet oluyordum bu ay olmadım Sizce ben hamile miyim?

Test al bakalım anca öyle belli olur. Tarlusalı bıraktıktan max 1 hafta sonra adet olman gerekiyor. Keşke ertesi gün hapı da alsaydın ☹️ Test yap sadece öyle öğrenebilirsin şuan. Stresten de gecikir ama kesin sonuç al bence.

Test al bakalım anca öyle belli olur. Tarlusalı bıraktıktan max 1 hafta sonra adet olman gerekiyor. Keşke ertesi gün hapı da alsaydın ☹️ Test yap sadece öyle öğrenebilirsin şuan. Stresten de gecikir ama kesin sonuç al bence.
testi 2 gün önce yaptım negatifti

boxer varken gebelik oluşabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X