Yardım eder misiniz?

feyzaseloo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
61
6
23
Öncelikle herkese merhaba bu siteye yeni üye oldum googledan araştıra araştıra burdaki sorulara denk geldim ve üye olup kendi sorunumu sizlere sormak evli ablalardan bilgi almak sitedim bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben nişanlımla ayın 20 sinde ilişki yaşadım ama ben çıplaktım onda sadece boxer vardı vajina içine baskı olacak şekilde sürtündük. Boşaldı. Ama kendi çamaşırına bosaldı vajinama teması olmuş olabilir (sürtünme yaşarken) beni korkutan bu. Normalde adetim düzensiz ama geçen ay 22 sinde olmuştum bu ay ise tık yok. tarlusal kullanıyorum 3 günü kaldı soğan kürü içtim olmuyor. Daha önce tarlusal daha bitmeden adet oluyordum bu ay olmadım Sizce ben hamile miyim?

Keşke bu işler bu kadar kolay olsa…

İçine boşaldıktan sonra spermler ne savaş veriyor yumurtalıklara ulaşmak için ve milyonda bir tanesi ulaşıp hamile bırakıyor, senin spermler boxerdan geri dönüş yapmıştır, yarı yol geri dönmüşlerdir….

Umarım açıklayıcıdır.

Keşke bu işler bu kadar kolay olsa…

İçine boşaldıktan sonra spermler ne savaş veriyor yumurtalıklara ulaşmak için ve milyonda bir tanesi ulaşıp hamile bırakıyor, senin spermler boxerdan geri dönüş yapmıştır, yarı yol geri dönmüşlerdir….

Umarım açıklayıcıdır.
İnanın biliyorum kolay olmadığını en azından vajinal cinsel seks gerekli ama düşüncelerim kuruntularım engel oluyor bildiğime. Boxer’dan geçmesi komik geliyor saçma geliyor hatta ama sürekli ya geçerse diyorum. Ve aşağıdan bi kullanıcı evet gecer yazmıs çok ürküyorum kesinlikle olmaz dimi?

İnanın biliyorum kolay olmadığını en azından vajinal cinsel seks gerekli ama düşüncelerim kuruntularım engel oluyor bildiğime. Boxer’dan geçmesi komik geliyor saçma geliyor hatta ama sürekli ya geçerse diyorum. Ve aşağıdan bi kullanıcı evet gecer yazmıs çok ürküyorum kesinlikle olmaz dimi?
Gerçekten şu yorumdan sonra hâlâ soru sorabiliyorsan ben şu kadarcık akılla ilişkiye girme derim… Kusura bakma.

X