Yardım eder misiniz çok kötüyüm

DilekBurcu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2019
1.286
807
Şuan aşırı karnım midem şiş midem bulanıyor başım ağrıyor ve baş dönmem var hamile olduğumu sanmıyorum ama eminde olamıyorum bana yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım çok rahatsızım bel ağrım da başladı sırtıma vuruyor uyuyamıyorum ağrıdan..

Adete yakınmısın canım yoksa adetin geçtimi? Normalde bu belirtiler hamilelik döneminde kendini belli ediyor tabi bunuda belirteyim her bünye bir değil...test alıp yapabilirsin

Adete yakınmısın canım yoksa adetin geçtimi? Normalde bu belirtiler hamilelik döneminde kendini belli ediyor tabi bunuda belirteyim her bünye bir değil...test alıp yapabilirsin
Adetime 13 gün var daha geçen ay döngüm 36 güne çıktı adet oldum ama normal adet görmedim ki 7 gün sürdü ama çok az oldum ama genede 7 gün sürdü lekelenme tarzı olsa 7 gün sürer mi ki aslında kaç gündür kuruntu yapıyorumdur hamile değilimdir diyorum ama of beklicem ya 13 gün var ama sanmıyorum hamile değilimdir teşekkür ederim yinede 3 gecedir bunu yaşıyorum geceleri mide bulantısından uyuyamıyorum sabahta yemek yiyene kadar sürüyor midem karnım şişiyor hep

Yumurtlama döneminde de olabilirsin canım

Yumurtalanma döneminde olur mu bu belirtiler?
Her bünye bir değil ama oluyor diye biliyorum şöyle söyliyim benim mesela yumurtlamada akıntım olmaz adet agrım ve bel ağrım oluyor, kimisinde göğüsler ağrıyor farklı yani canım.ne zamandan beridir bebek düsünceniz var?

6 aylık evliyim evlendiğimden beri istiyorum bekliyorum inşallah olur

Benim yumurtalanma dönemim sağ veya sol tarafta batma olunca anlıyorum hiç böyle olmadım belki kış geldi ondan diyorum aslında istiyorum evet ama kafamı bununla yormakta istemiyorum stres yaptım iyice

Siz önce bir test yapın bence, üzerine görmüş de olabilirsiniz. Ben de son aylar sizin gibi şeyler yaşıyorum, bitur yumurtlama döneminde birtur da adet öncesi haftada. Hala sebebini çözemedim.

6 aylık evliyim evlendiğimden beri istiyorum bekliyorum inşallah olur
Bebek denerken adet tarihleri değişiyor rahim kendini bebeğe hazırlarmış derler, tabiki sen kendi bünyeni biliyorsun canım eğer degişiklik gözlemliyorsan bir test yap icin rahat olur en azından

Siz önce bir test yapın bence, üzerine görmüş de olabilirsiniz. Ben de son aylar sizin gibi şeyler yaşıyorum, bitur yumurtlama döneminde birtur da adet öncesi haftada. Hala sebebini çözemedim.
Ya adetim 2 gün gecikince yapmıştım 0.15 çıktı 1 hafta gecikmeyle adet oldum ama normal adet görmedim yani karnımın şişliği o zamandan beri var mide bulantısı falan şu 3 gündür var olsa çıkardı bence ya kendimi heveslendirmekte istemiyorum ama bir yandan sizde hak veriyorum en iyisi test yapayım yarın sabah

Geçen ay 2 gün gecikince mi yaptınız?
Valla ben adet günümde kan vermiştim 0.1 çıkmıştı, 35. Gündü işte. 42 de idrar testinde pozitifi gördüm.
Sizde de öyle bi olay olduysa o da gebelik lekelenmesi oluysa olabilir yani

Valla şimdi öyle bir ümit verdin ki şuan bile test yapsam çıkar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…