Yardım edecek varmı.....????

dita

PeriliKöşkünPİreliKedisi
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2006
461
2
:uhm:Arkadaşlar biliyosunuz bayram öncesi evim yandı....10 gündür sadece pislik temizliyorum...ustalar bu gün evde çalışmaya başlayacak...yeni baştan inşaat yani evin içi....benim sorunum şu...benim banyom ve mutfagım tavana kadar fayans yangından sonra heryer simsiyah oldu...fayanslarımda bişey yok sildik temizledik ama araları kapkara is....ne yaptıysam çıkmıyor...fayansçı aralarındaki derzlerin kazınıp tekrar derz çekilmesi gerektigini söyledi...onada tamam dedim ama çok para istiyor...:çok üzgünüm:
derzleri temizlemenin başka bi yolunu bilen varmı acaba....:çok üzgünüm:

Sorununu çözermi bilmiyorum ama..

Biobellindanın WC-Banyo temizleyicisi bizim WC'nin kalebodur aralarını beyazlaştırdı..Çıkmayan lekeleri çıkardı..Bir dene istersen

Sorununu çözermi bilmiyorum ama..

Biobellindanın WC-Banyo temizleyicisi bizim WC'nin kalebodur aralarını beyazlaştırdı..Çıkmayan lekeleri çıkardı..Bir dene istersen

Canım hiç duymamıştım onu nedir nerde bulunur marketlerde varmı...fiyatı nedir??*

porçözle suyu karıştırıp bir akramamız silmişti temizliyor ama zarar verir diyorlar zarar verirse dolgu çimentoyla kendin araları doldura bilirsin ben hiç yapmadım ama çok basitmiş yapanları duydum. inşaat mazemesi yapan yerler yardımcı olur.

Canım işine yararmı bilmiyorum,ben fayansların aralarını beyaz yağlı boyayla boyamıştım,biraz uğraştırıyor ama müthiş sonuç veriyor.Sonra dilediğin gibi yıkayabilirsin...Geçmiş olsun.

geçmiş olsun canım:teselli:
benim bildiğim bir yöntem yok ama senin için netten baktım bunlar vardı
belki faydası olur:1rolleyes:
kolay gelsin tatlımyerimseniben

ditacığım evin mi yandı :1shok:
canım ya çok üzüldüm Allah yardımcın olsun
çarçabuk toparlarsın inşallah :1hug:

geçmiş olsun canım:teselli:
benim bildiğim bir yöntem yok ama senin için netten baktım bunlar vardı
belki faydası olur:1rolleyes:
kolay gelsin tatlımyerimseniben

Teşekkür ederim canım...hemen bakıyorum....a.s.
ditacığım evin mi yandı :1shok:
canım ya çok üzüldüm Allah yardımcın olsun
çarçabuk toparlarsın inşallah :1hug:

evet canım evim yandı....toparlanmaya çalışıyorum ustalar evi halletmeye çalışıyor şu an....:çok üzgünüm:

cnm çok geçmiş olsun.
nalbura tarif edersen ado sana yardımcı olur hazır dersler var.

bildiğim bi yöntem yok ama

geçmiş olsun dilemek istedim

büyük geçmiş olsun

conem ben fayanscıyım tuzruhuylada gidebilir onuda dene istersen porçözde olur

Çok büyük geçmiş olsun Allah başka kaza bela vermesin. :KK43: a.s.

Canım,tekrar geçmiş olsun..
Porçöz gerçekten de işe yarıyor.Bir fırça yardımıyla hafif ovalarsan kesin temizler.Ama ellerine eldiven tak mutlaka.

cok büyük gecmis olsun canim ya vallah üzüldüm ama önemli olan size birsey olmadi ya can kaybi olmasinda gelen zarar mala gelsin ditacim ne yapican.

Benim bir arkadas cok pis ve harabe bir eve tasinmisti özelikle banyosu berbatti hele fayanslarin arasi birkac kisi toplandilar hepisi birer dis fircasi ile viss camasir suyu katkili olan ilacla tertemiz yaptilar vallah piril piril oldu biraz zahmetli ama sanirim en ucuz yolu bu.

Tekrar gecmis olsun canim allah yardimciniz olsun:teselli:

Çok üzüldüm Ditacığım..
Çok geçmiş olsun inşallah!
En yakın zamanda toparlanman umudumla..

ditacım çok çok geçmiş olsun allah korUMUŞ CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM YA.ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN.ALLAH BETERİNDEN KORUSUN CANIM

ditacım porçöz herzaman benim işime yarar yanlız eldiven giymeyi unutma çok yakıyor eğer kullanamazsan,
kolay gelsin çok geçmiş olsun

X