Yardım edecek biri yok mu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazdığınızı görünce aklıma instagramda fenomen olan biri geldi çocukları olmuyormuş olma olasılığı için %1 demişler ve simdi o kız hamile yani allah verince veriyor dua etmeye devam et kendini hazır hissettiğinde tedavini ol herşeye rağmen olmazsa hayırlısı böyleymiş diye düşün bence çünkü biz bilemiyoruz ne hayırlı evlat acısı yaşamak var sağlıksız olması var hayırsız olması var bunlardansa olmaması daha iyi herşeyin hayırlısı olsun
Çok teşekkür ederim 😍 söylediklerinde yerden göğe kadar haklısınız ama gelin görün ki gönül ferman dinlemiyor bende ya hayiisiz olursa ya hasta olursa diyorum ama annelik isteği baskın geliyor

Ablacım çalışabilirsiniz. Devlet hastanesi tüp bebek yapıyor orayı denediniz mi? burdan size kim yardım edebilir ki güvenip?

Doktorlar amh degerimin 001 olduğunu bununla hamile kalmayacağımi kök hücre yada prp yaparsam bı ihtimal açılabileceğini soyledirler onları yapmam için o özel hastanelere gitmem lazım özellikle Bülent tıraşı önerdiler ama hastanenin kapısına bile gidemiyorum 😭
Bilkent sehır hastanesınde ınfertılıte bölümünden randevu alın. Tüp bebek ve aşılama yapıyorlar devlet karsılıyor zaten. Yumurtan kalmamış diye birşey yok. Bunlarda yaş menepoz ve erkek faktörü de var. Tetkıtlerınızı yaparlar. Siz biraz panığe kapılmışsınız sanırım. Rabbim ol derse olur. Bende 2.5 senelık evlıyım Pcos var oraya gıdıyorum henüz başlamadım tedavıye tetkıtler yapılıyor. Ama serın tutun kalbınızı Allah övülmelere layıktır. Sonsuz zengınlık sahıbıdır. Biz O ‘nu mutlu edelim ki Rabbim de bizi etsin amin.

Allah razı olsun yorumlarınız için ama doktorlar bana hiçbir zaman aşılama yapmadı ve eğer çöpe atacak paran varsa git tüp bebek yap dediler ..yani ne devlet ne de özel benim bana bı tedavi yöntemi onermediler git evinde otur dediler sadece bı tanesi Bülent tıraşa git dedi ona de gidemiyorum

Ben zaten çalışıp uğraşıyorum demekki yetmiyor öbür mesajlarimda da söyledim bı umut yazdım güvenen yardım etmek isteyen eder belki bı çare olur burası dedim inanın her yolu denedim

Ben zaten çalışıp uğraşıyorum demekki yetmiyor öbür mesajlarimda da söyledim bı umut yazdım güvenen yardım etmek isteyen eder belki bı çare olur burası dedim inanın her yolu denedim
Çok zor canım allah yardımcınız olsun, rabbim evlat hasretiyle yanıp tutuşturmasın 🥺🤲🏻

Benim çevremde çok fazla tüp bebekle gebe kalan var hangi doktor çöpe atıcak paran varsa yaptır derki ?

İnanın doktor kendi ağzıyla söyledi

Çok teşekkür ederim 😍 söylediklerinde yerden göğe kadar haklısınız ama gelin görün ki gönül ferman dinlemiyor bende ya hayiisiz olursa ya hasta olursa diyorum ama annelik isteği baskın geliyor
İnşallah o mucize sizide bulur dua edeceğim sizin için 🙏🏻🌸

Doktorlar amh degerimin 001 olduğunu bununla hamile kalmayacağımi kök hücre yada prp yaparsam bı ihtimal açılabileceğini soyledirler onları yapmam için o özel hastanelere gitmem lazım özellikle Bülent tıraşı önerdiler ama hastanenin kapısına bile gidemiyorum 😭
Canım amh düşüklüğü ile çok fazla gebe kalan var. Bariz başka sorun yoksa instagram da birgebeningünlüğü diye bir sayfa var. Oradaki ovulasyon testini ve jelini almayı tavsiye ederim. En azından sayfayı takip et bir süre. Sayfa sahibi her mesaja mutlaka detaylı cevap veriyor. İnstagram görüntüsünü ekleyeceğim. İnşallah bu şekilde sağlıkla hamile kalırsın🤲🏻

Eklentiler

• Screenshot_20230329_170549_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20230329_170549_com.instagram.android.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 20
Tamam canım çok teşekkür ederim 😍amh düşüklüğü diyor doktorlar hal böyle olunca gebelikte gerçekleşmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X