Yardım edecek biri yok mu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlatayım 5 yıllık evliyim çocuğum olmuyor ve tedavi olacak gücüm yok anne olmak istiyorum 😭😭😭

Doktor ne dedi tam olarak sorun neymiş?

Rabbım bugünlerde ki dualarımızı kabul etsin sizin için dua edeceğim

Aminn. Doktorlar çocuğun olmaz yumurtam kalmamış diyo ama burdakiler bir sürü yöntemden bahsediyor burdan okuyorum benim gibi olanlar tedavilerle çocuk sahibi olmuş

Mesajım geldi değil mi burda yeniyim burası çok karışık bı site her yere yazdım sanırım🤭

Bu alanda iyi, tanidigim bir doktor var,Ankaradayım

Allah gönlünüze göre versin,inşallah sağlıklı bir evladınız olur 🤲🏻

Allah razı olsun ..ne bileyim işte bı umut yazdım bazıları aynı tedaviyi bı kaç kez denemiş onlar dan biri belki benim için umut olur bı kere bende denerim belki olur yardımcı olurlar dedim

Kimse beni yanlış anlamasın dilenci değilim dedim ya bı umut😭

Allah razı olsun ..ne bileyim işte bı umut yazdım bazıları aynı tedaviyi bı kaç kez denemiş onlar dan biri belki benim için umut olur bı kere bende denerim belki olur yardımcı olurlar dedim
Doktor tam olarak ne diyor? yumurtan kalmamış mı? daha açık yazarsanız belki anlasılır:/

Anlatayım 5 yıllık evliyim çocuğum olmuyor ve tedavi olacak gücüm yok anne olmak istiyorum 😭😭😭
Yazdığınızı görünce aklıma instagramda fenomen olan biri geldi çocukları olmuyormuş olma olasılığı için %1 demişler ve simdi o kız hamile yani allah verince veriyor dua etmeye devam et kendini hazır hissettiğinde tedavini ol herşeye rağmen olmazsa hayırlısı böyleymiş diye düşün bence çünkü biz bilemiyoruz ne hayırlı evlat acısı yaşamak var sağlıksız olması var hayırsız olması var bunlardansa olmaması daha iyi herşeyin hayırlısı olsun

Doktorlar amh degerimin 001 olduğunu bununla hamile kalmayacağımi kök hücre yada prp yaparsam bı ihtimal açılabileceğini soyledirler onları yapmam için o özel hastanelere gitmem lazım özellikle Bülent tıraşı önerdiler ama hastanenin kapısına bile gidemiyorum 😭

Gittiğim devlet hastaneleri de yada kendi imkanlarimla gittiğim bı kaç özel hastanede e devletten sonuçlarıma bakıp bir hap bile vermiyorlar bı insan bı ilaç yazılsın diye ağlar mu😭😭😭

Allah hiç kimseye dermansız dert vermesin beni kahreden şey bı ihtimalim var ama onu yapamıyorum bu canımı o kadar acıtıyor ki😭😭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X