Yardıımm

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
Şu saatlerde burda baya kişi olduğunu düşünüp bi konuda ben açmak istedim umarım yararı olur bana
Arkadaşlar ben en son 8 temmuzda adet görmüştüm 20-25 temmuz yumurtlama tarihlerimdi ve biz sadece 23 ve 24ünü değerlendirebilmiştik
bu yumurtlama tarihlerinden 1 hafta sonra yani 29 temmuzda kahverengi akıntıyla beraber kanamam oldu yaklaşık 5 gün bu kanama olduğunda adete 10 gün vardı ilk defa böyle bişeyle karşılaştım ve normal adetten daha azdı yani ped kullanmadan peçeye ile idare edebilecek kadar azdı şimdi kafamı kurcalayan acaba adet tarihini 8 temmuz olarak mı düşünmeliyim yoksa 29 temmuz olarak mı?

Şu saatlerde burda baya kişi olduğunu düşünüp bi konuda ben açmak istedim umarım yararı olur bana
Arkadaşlar ben en son 8 temmuzda adet görmüştüm 20-25 temmuz yumurtlama tarihlerimdi ve biz sadece 23 ve 24ünü değerlendirebilmiştik
bu yumurtlama tarihlerinden 1 hafta sonra yani 29 temmuzda kahverengi akıntıyla beraber kanamam oldu yaklaşık 5 gün bu kanama olduğunda adete 10 gün vardı ilk defa böyle bişeyle karşılaştım ve normal adetten daha azdı yani ped kullanmadan peçeye ile idare edebilecek kadar azdı şimdi kafamı kurcalayan acaba adet tarihini 8 temmuz olarak mı düşünmeliyim yoksa 29 temmuz olarak mı?

canım istersen vakit kaybetmeden bi dokotora git normalde regli olman gereken tarih 29 temmuz muydu eğer herhangi bi sıkıntın varsa bu konuda en iyi yardımcın doktorun olacaktır. Geçmiş olsun eğer bebek istiyorsan umarım sağlıklı sıhhatli bi bebişin olur ve sağlığınla ilgili inşallah bi sıkıntın yoktur

tşk ederim umarım dediğin gibi olur 2 hafta önce doktor muayenesine gittim ama hiç bi sorun görünmedi ara kanama olabilir dedi sadece adetle ilgili bişey söylemedi bebeği çok istiyorum inşallah vardır ve adetim 8 temmuz olarak geçerlidirde bebeğim içimdedir :)

X