yardıım pembe lekem var

sarxixxsxxixn01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2007
38
1
kızlar 10 haftalık hamileyim 2 gündür akıntıyla karışık pembe leke geliyor ilişkiden sonra başladı bilen varsa lütfen cevap bekliyoruym

canım geçmiş olsun hemen paniğe kapılma.kahve lekelerin olması düşük belirtiside olabilir ama ilişkiden sonra geldiyse çokta acil bir durum değil.benimde 8 haftalıkken oldu ama ilişkiden sonra değil durduk yere lekelerim başladı dr progestan ve dinlenme verdi geçti.11 haftamda bu sefer ilişkiden sonra geldi tekrar dr görüştüm,bu sefer ilacı içme dedi.aynı diş kanaması gibi düşün dedi dişini fırçalarsın ve dişetlerin kanar sonrada geçer.hakikatten öle oldu ve geçti.devamı gelmedi.ama sen yinede dr görüş.kişiden kişiye değişebilir ve bizim yaptıklarımızla sölediklerimizle hareket etme.sadece dr ara ve bilgisi olsun dr.birde çok stres yapma arkadaşım ne kadar stres yaparsan lekelerin o kadar artıyor ve bebeğin sıkıntıya giriyor.allaha dua et ve bol bol sıvı alıp dinlen.çok geçmiş olsun.

cnm geçen c.tesi kanamam başladı 16 haftalıkken hiç sebesiz 3 gün şakır şakır oldu
ilşikiye girmeyin deriim ve doktoruna muhakkak danış ben şimdi yatıyorumm

Canım benimde ilişkiden sonra başladı pembe lekelenmelerim!Daha sonra kahverengiye ve kırmızıya filan döndü Düşük tehlikesi dedi doktor,ilişki yasak!!Progestan verdi ve ne yazık ki 2,5 ay sürdü kanamalarım!Ama Allahıma şükürler olsun ki atlattım ve bebişimi kollarıma almak için gün sayıyorum.Umarım bir problem çıkmaz :) Ama kocan ilk 3 ay uzak duracak :) Herşey bebişler için...

kıslar şeyinizi tutun biraz ilişki çokmu önemli bebekten valla benim 5 yıldr olmuyodu rabbime şükür oldu hiç bişi gözüm görmüyo bişi olmasında bende öööle yatıyom eşleirnde ilişki konuşunda anlayışlı olması lazım bence rabbbim isteyenlere versin olmuşkende dikkat etmek bizim elimizde

kızlar dr gittim ilişkiden dolayı olmuş bebek gayet sağlıklıymış ilişki ve yolculuk yasak dedi dikkat etmeliymişim ben bebekten değilde kürtajdan korktum iki oğlum var 3.istemeden oldu ne yapalım doğuracağız artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…