Yara Yaktırdıktan Sonra Hamile Kalan Varmı?

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
41
Aranızda yara yaktırdıktan sonra hamile kalan varmı?Benim bir kızım var ve ikinciyi istiyorum nasip olursa yara yaktırdım 2 ay önce ama daha tık yok.Aranızda böyle birşey yaşayan varmı acaba?Doktorum 2-3 ay olmazsa gel yumurta uyarıcı hap yazalım dedi ama ben tedirginim benim çocuğum olmuyo değil gereği varmı diye?Bir zararı olurmu acaba?Lütfen aydınlatın beni arkadaşlar..:sm_confused:

canım merhaba evet benim teyzemin kızı yaktırmıştı yarasını ve aradan 5 ay geçtikten sonra hamile kaldı önümüzdeki ay doğum yapacak hayırlısıyla sabırlı ol benimde bi kızım var ve ikinciyi düşünüyorum 8 ay oldu ve hala hamile değilim en kısa zamanda hayırlısıysa bir an önce sağlıklı sıhhatli bebeklerimiz önce karnımızda sonra kucağımızda olurr inşallah RABBİM

canım benim bir arkadaşım yara yaktırdı ve ayına hamile kaldı şimdi ise bebeği kucağında 29 martta doğum yaptı

Evet demekki belli olmuyo hayırlısı zamanını Yaradanım daha iyi biliyordur.Benim kafama takılan birde acaba yumurta uyarıcı hap kullansammı?O zaman daha çabuk oluyormuş doktorumun dediği bu.Bilemiyorum?:sm_confused:fisfisfis

merhaba bende gecen yaz agustosta yaktırdım.3 aydır korunmuyoruz bende ikinciyi istiyorum ama maalesef inşallah RABBİM hepimize verir

Bize iki hafta yasak vermişti doktor.Bakalım hayırlısı.Darısı bizim başımıza o zaman...Buradan duyururuz birbirimize Bu şekilde bekleyen arkadaşlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…