Yara izleri için önerileriniz

kızlar ben bu tarz yara izlerinde contractubex adlı kremin cok işe yarar oldugunu duymustum..zaten böyle durumlarda doktorlar kendileri yazıyormuş bu ilacı..ama 4 ay gibi bi süre düzenli kullanmak gerekiyormus..

evet doktora gidip contractubex i sorarsan acıklar zaten sana.. bu alanda kullanılan bir krem zaten..ve işe yarıyor..

a.sselin cim suna dumankaya demişti televizyon da hakiki susam yağı sürcen ama İSTİKRAR denemekde yarar var

suna dumankaya demişti televizyon da hakiki susam yağı sürcen ama İSTİKRAR denemekde yarar var

arkadaşlar tek bir önerim var kantaron yağı ister kendiniz yapın ister hazır alın ama illaki evinizin bir köşesinde dursun her zaman lazım. kantaron yağı satılanlarda yaptığınızda kımızı renkte olur. yapılışı çok basit bir şişenin içine dilediğiniz kadar has zeytinyağını koyun içine kantaron otunu atın 1 ay 2 ay ne kadar beklerse rengi kırmızıya dönecek kokusu sinecek bu kadar basit anneanne tarifi. bence yağı suyundan daha etkili yağını denemeni tavsiye ederim. şimdiye kadar herkeste ve kendimde şahit oldum sonuç garanti yalnız sabırlı olmak lazım sevgilerle ... insanın inanıpta gerçekleştiremeyeceği hiç bişey yoktur unutmayın...

kızlar bu otuda kullancam.ama varya biraz daha araştırma yaparsam.evde yağdan geçilmicek ve kayınvalidem beni kapı dışarı edecekselamlar herkese

:uhm::1no2:yaa bişi sorcam kızlar, acaba yara izlerine dikiş atılması mı izi hafifletiryoksa atılmasa daha mı iyi ?

bence atılmassa daha ii ben doktora gittim dedim böle böle adam bana oradaki derin ölmüş o deriyi kesip dikecez dedi hem doktorlu bi iş olduğu için gayet sağlıklı annenizi we kocalarınızı ikna etme açısından

yaa selincim benim kızım a dikiş atılmıştıda çenesine 1 sene oldu izi geçmedi bende ona üzülüyorum deriside inceldi acaba o incelmiş deri toparlarmı kendini?dikiş attırmasam dahamı iyiydi ne biliym:uhm::çok üzgünüm:

arkadaşlar belki saçma olacak ama bişeyi merakettim hani kantoron yağını evde kendimiz yapabiliyomuş ya.acaba başka evde yapabildiğimiz yağlar olmazmı?yani nebilim işte zeytinyağının içine limon atsam o limon yağı olmazmı?bu konuyla ilgili bilgisi olanlar benim merakımı gidersin lütfen.yoksa çokmu saçmaladım

ya arkdaşlarrrr ben contratubex ilacını aldım deniyeyim mi? yoksa?:S lütfennn yafff sonra kötü olmasınnnn

ya arkdaşlarrrr ben contratubex ilacını aldım deniyeyim mi? yoksa?:S lütfennn yafff sonra kötü olmasınnnn

Arkadaşlar size tavsiyem bepanthene merhem ve kantaron yağını karıştırın gün içinde fırsat buldukça sürün.. Sürerken bol bol masaj yapın. Ayrıca susam yağı da iyi gelir. Başlarda hemen düzelmesini beklemeyin, zaman geçtikçe etkisini gösteriryerimseniben

Kolumda bi kazadan kalma oldukça derin ve büyük bi yara izi var..doktor dikiş atmayalım iz kalır yapıştıralım dedi ben kabul etmedim çünkü o yapıştırılan flastere alerjim var bunu doktora belirtmeme ragmen avrupa ürün kullanıyoruz alerji yapmaz dedi klava:klava:sen bizden daha iyimi bileceksin iz kalmasın diye seni düşünüyorum dedi..ee bende bişi diyemedim alerji olmayacagım konusunda her garantiyi verdi ve kolumdaki yara yapıştırıldı tahminen 4-5 saat içinde kolum şişti kızardı yara karnıbahar gibi açıldı alerji yaptı yani tekrar doktora gittim alerji yapmış dedi(sanki ben bilmiyorum)artık dikişte atamayız pansumanla idare edecez geçene kadar dedi..tabi sonuç berbat bi yara izi..plastik cerraha gittim daha sonra bana yara ve yanık izleri için kullanılan bi silikon verdi ssk karşılamıyor ve çok pahalı bi umut dedim aldım 1 yıl kullandım hiç bişey olmadı yaranın rengi açıldı sadece...
şimdi doktora gidiyorum şu bahsettiginiz CONTRACTUBEX den yazdırıcam..belki o biraz hafifletir...
:uhm::uhm:

aktardan kantaron yağı alın hanımlar, 1 ayda iz falan kalmaz. sabah akşam az miktarda sürün. tüm yüzünüze de sürebilirisniz. kantoron yağının hücre yenileyici etkisi var.

canm cok uzuldum sana gecmiş olsun bıle bıle rıske gırmıs dr cok bılırler ınsanıda konusturmazlar hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…