Yaptırmalımıyım

Ayferre

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
42
-64
22
Lamine diş yaptırmak istiyordum uzun süre kime gitsem zirkonyum dedi bende çok küçlsün istemedğim için lamine dedim ya fiyatlar uygun gelmiyordu yada güven vermiyordu baktığım hastaneler annemle, teyzemin yaptırdığı sokak arasında bir dişçiye gittim hijyen pek yok çalışan az ama müşterisi olan biryer anneminki güzel hatta annem o dişlerle fındık bile kırıyor teyzeminkide emax markasından yapılmış okadar güzel ve doğal olmuşki bu yerin yaptığına inanamazsınız 12 diş 40 bine anlaştık ama yer çok ciddiyetsiz abartıyormuyım bilemedim doktorun tecrübesimi daha önemli rönteken bile çekilmedi gittiğim hastaneler belki göz boyamak için çekiyor ama bakmıyor bile fikirlerinizi alim

Röntgen bile çekilmiyo baya merdiven altıymış tavsiye etmem ama annen teyzen yaptırmış sen bilirsin

12 diş 40 bin çok iyiymiş. Ben de lamine gülüş tasarimi istiyorum ama yaşadığım yerde 10 alttan 10 üstten 120 bin fiyat verdiler.Normalde o kadar çok gerek yok bana ama standart böyle yapıyoruz dendi.

Kızlar bir teknisyen olarak bilmenizi isterim ki lamine kullanışlı değil ki zirkonyum daha estetik özellikle monolitik zirkonyum üzerine çalışma yapılması çok daha iyi. Doktordan çok burada teknisyen önemli çünkü tasarlayan teknisyen kazıtıp hazırlayan rengi ayarlayan teknisyen.

Kızlar bir teknisyen olarak bilmenizi isterim ki lamine kullanışlı değil ki zirkonyum daha estetik özellikle monolitik zirkonyum üzerine çalışma yapılması çok daha iyi. Doktordan çok burada teknisyen önemli çünkü tasarlayan teknisyen kazıtıp hazırlayan rengi ayarlayan teknisyen.
Peki gülüş tasarimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Dişler kesilmeden yapılanı hakkında?

Peki gülüş tasarimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Dişler kesilmeden yapılanı hakkında

Gerçekten ihtiyacınız var ise ki bu göreceli sizin iyi hissetmenize bağlı çok fazla yöntem var ama ben kendi dişlerimi zirkonyum yaptırdım babama hem daha sağlam hem de daha kullanışlı zamanla sararma yapmıyor iyi malzeme kullanılırsa İstanbul da çok merdiven altı doktor ve teknisyen var çok dikkatli olun

Bende başlarda çok korkuyordum fakat hiç birşey yok 8zirkon yaptırdım boş dişlere de zaten köprü yapıyorlar birleşik

X