YAPTIRCAGIM HATIM DUASI ISIM

Beyza Nur

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
910
560
26
Hayırlı Ramazanlar hayirli sahurlar diliyorum bayanlar
Cocuk icin tedavi goruyorum bu donemde tek anladigim sey tippin bir yere kadar oldugu Rabbim bitti demeden bitmez o ol der ve olur bu yuzden onun kapisina sigindim 2 cuzim kaldi hatmim bitecek ben bu hatmimi dualatirken anne olmak isteyen tum kadinlar icin dualatcam ama 2 gun boyunca ismini aldigim kizlarin isimlerini gecirtircem Allah nasip ederse bu yolda aylardir senelerdir savasan anne adaylari yazarsaniz isimleeinizi sehirlerinizi listeme katarim Allahin izniyle🙏🤲

Rabbim kabul etsin inşaallah eğer cüz varsa okuyabilirim beni de listenize alırsanız sevinirim
Adım senâ
Konyadayim 😊

Allah razi olsun bitti 2 cuzim kaldi 2 3 gune tamamlarim Allahin izni ile listeye yaziyorum hocaya dualatcam Allah nasip ederse 🤲🙏
Amin inşallah allah kabul etsin teşekkür ederim bu tarz hatimler olursa katilabilirim :)

Amin inşallah allah kabul etsin teşekkür ederim bu tarz hatimler olursa katilabilirim :)
Bu hatimi bitirip dualatayim Allah nasip ederse 1 aya 2.hatime baslarim insAllah onda beraber cikariz yola 🙏🤲bunuda kendime dualatana kadar Rabbim her kimki kendine birsey isterken tum muminlerine katarsa duasina tum muminlere sunarim ona iki katini sunarim buyurmus tam yansitmamis olabilirim aciklamayi ama zaman devir ben zamani degil el acan tum muminlerin zamani Rabbim aklimizdan kalbimizden dilimizden Amin Amin Amin diye dokulen tum dualarimizi kabul eylesin 🤲🙏

Cocuk icin tedavi goruyorum bu donemde tek anladigim sey tippin bir yere kadar oldugu Rabbim bitti demeden bitmez o ol der ve olur bu yuzden onun kapisina sigindim 2 cuzim kaldi hatmim bitecek ben bu hatmimi dualatirken anne olmak isteyen tum kadinlar icin dualatcam ama 2 gun boyunca ismini aldigim kizlarin isimlerini gecirtircem Allah nasip ederse bu yolda aylardir senelerdir savasan anne adaylari yazarsaniz isimleeinizi sehirlerinizi listeme katarim Allahin izniyle🙏🤲
Ne güzel hepimizi düşünmüşsünüz Rabbim kabul etsin inşallahhh 🤲 özelden yazsak olur mu 🤭

Bu hatimi bitirip dualatayim Allah nasip ederse 1 aya 2.hatime baslarim insAllah onda beraber cikariz yola 🙏🤲bunuda kendime dualatana kadar Rabbim her kimki kendine birsey isterken tum muminlerine katarsa duasina tum muminlere sunarim ona iki katini sunarim buyurmus tam yansitmamis olabilirim aciklamayi ama zaman devir ben zamani degil el acan tum muminlerin zamani Rabbim aklimizdan kalbimizden dilimizden Amin Amin Amin diye dokulen tum dualarimizi kabul eylesin 🤲🙏
Kesinlikle öyle birbirimize dua etmek çok güzel allah katında da öyle inşallah kabul olur 😊

Kesinlikle öyle birbirimize dua etmek çok güzel allah katında da öyle inşallah kabul olur 😊
Amin canim vallahi her namaz sonunda o kadar cok dua editorum ki surelerle beraber Rabbim insAllah kabul eylesin o geri cevirmez imtihan gecirir ama sabrin mukafatini en guzel sekilde onumuze altin tepsiyle sunar 🤲🙏İnanç umut ve sabr

Amin canim vallahi her namaz sonunda o kadar cok dua editorum ki surelerle beraber Rabbim insAllah kabul eylesin o geri cevirmez imtihan gecirir ama sabrin mukafatini en guzel sekilde onumuze altin tepsiyle sunar 🤲🙏İnanç umut ve sabr
Rabbim zamanını bizden iyi bilir ona tevekkül edip sabırla bekleyeceğiz inşallah
Bazen ümitsizliğe kapiliyoruz allah affetsin
Imtihan zor ama allah'a yakinlastirir bizde bir sınavdan geçiyoruz inşallah dua ve tevekkülle
Güzel bir şekilde geçecek imtihanimiz Allah büyük 🙏

Rabbim zamanını bizden iyi bilir ona tevekkül edip sabırla bekleyeceğiz inşallah
Bazen ümitsizliğe kapiliyoruz allah affetsin
Imtihan zor ama allah'a yakinlastirir bizde bir sınavdan geçiyoruz inşallah dua ve tevekkülle
Güzel bir şekilde geçecek imtihanimiz Allah büyük 🙏
Rabbim layigiyla bu imtihani vermeyi nasip etsin isyan etmek yok sabr ve dua ile gelir beklenen 🤲🙏

Inşallah canım işte nefsimiz zorluyor bazen bizi ama dediğin gibi dua ve sabırla inşallah 😊
[É/QUOTE]
Cok iyi anliyorum isyan ettigim bile oldu yasim kucuk ama bunu gozum gormedi sonra durdum dusundum neyin isyanini ediyorsun yukardakine sirk kksar gibi bugune kadar hangi kuluna kotuluk etmis ki sana etsin dedim tovbe cektim simdi stresi kutuya kaldirdim rafa koydum guzel pozitif dusunceler cok sukur namazima basladim kurana basladim icim huzur doldu umut doldu ve biliyorum ki Rabbim nasip etmicegi seyin hayalini kuluna kurdurmaz bizlerde tadicaz🙏🤲

Öyle tabiki bende çoğu kez yaşadım isyan durumunu 21 yaşındayım 2 Bebeğimi kaybettim kolay şeyler yaşamadım ama allahtan başka sığınacak kimse yok
Rabbim yardim etsin hepimize

Allah razı olsun canım senden. Benimde adimi geçirirsen duacin. Olurum ismmimm Sıla 2 buçuk yildir ki. Duyguyu hiç tadamadim

X