yaptınız mı

çedene

papatya yüreğim
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2006
1.750
16
hiç içiniz acıdı mı? kalbınızın atmamak için direndiği ama atarken acıdığı...

çaresızlıkten kıvrandığınızı hissettınız mı?

saatlerce agladınız mı?

aç kalıp parasız kalıp pollyanna oldunuz mu?

canınız yanarken en mutlu siz oldunuz mu?

sızı sevenlerın yanında ezılıp yuzsuz numarası yaptınız mı?

dısarda hep gulup sabahlara kadar ağladınız mı?

pekı bunlara ragmen sızı bu kadar uzen seye sımsıkı sarıldınız mı?

bahsettiğiniz duyguları inanın farklı zaman ve koşullarda hepimiz yaşamışızdır.hayat bütün güzellikleriyle gelmiyor,bir şey hep yarımdır...ama bazıları için koşullar maddi manevi daha ağır ve katlanılması güçtür..pollyana oyununu hepimz oynuyoruz...

iyi oldu bu topiği görmem...
manyak bi insanım ben
acı veren ve vermeye devam eden yaramın halen kanamakta oldugunu bile unutuyorum
birilerinin hatırlatması iyi oluyor...
ama ben güçlüyüm sengözlerimebaksanab
ne derim hep???

hayat bir kumarsa; zarları ben atarım şakkıdı
bütün acıtan ve ağrıtan yanlarına rağmen, mutluyum hihoyyyt
gerçekten:içelim:

evet bana aci veren seye sImsIkI sarildim ve o canimi yaktikca ben ona daha cok sIkI sariliyorum...
canim yanarken bile yüzümde tebessüm var ama göz yaslarimi biriktirip biriktirip yalniz kaldigim anda agliyorum...
susuyorum herseye susuyorum...
bir bakiyorum konusan mutlu benim gibi susansa kaybetmis bütün haklarini...
aman neyse iste benim dogrularim farkli kimseyle uyusmuyor zaten uyusmasinida beklemiyorum...
canim yansada ben sImsIkI sarildigimi birakmam mutlulugu oyanirim gözümde yaslar yüregimde ucuk kacik hayallerle...

seni üzenin ne olduğuna bağlı
eğer hayatsa soruların toptan cevabı
elbette daha sıkı sarılırsın yaşama.
sarılmaktan vazgeçtiğin an tepe taklak olursun çünkü
ama kalbini bu kadar ağrıtan biri veya birileriyse
sarılma sıkı sıkı
kendine sarıl ve yine hayata, sımsıkı hem de
zor biliyorum ancak böylesi daha zor

hayat herzaman güzel olmuyor
hepimiz bazen hayata rağmen hayatta kalıyoruz

seni o kadar iyi anlıyorum ki o bahsettiklerini aynı anda yaşadım ve hiç patlamadım anca kendi kendmi yiyip tükettim halada öyle sesin çıkmazsa bu böyle gider malesef

mutlaka hepimizin dönem dönem bunları hatta daha fazlasını yaşadığımız olmuştur...

ama sana noldu canım bunları yazdıran sebep ne?

neye dayanamıyorsun bu kadar?

anlat paylaşalım istersen...

biri beni mi anlatıyo ya burda. çok düşünmüyorum kendi derinlerime çok inmiyorum. inersem bir daha çıkamam çünkü biliyorum. çoğu zaman sadece yaşayıp geçtiğimi düşünüyorum hani böyle çok atraksiyon olmasın her gün aynı tek düzelikte gitsin istiyorum.

battığımı.

yok olduguu hissediyorum.

çırpınamıyorum.

daha orucumu bile açmadım.

kalkamıyorum.

gucumu tukettm.

umudum bitti sanki.

çareyi görürsen patlamazsın..
bazen gözümüzün önünde olur göremeyiz..
bazende yoktr gün gelir patlarız..

ne oldugunu anlatırsan belki yardım edebilirz

hayat her zaman gülmüyor yüzümüze...kimi zaman acidan kivrandiriyor kimi zaman mutluluk tebessümü konduruyor yüzümüze...
ama birseyler bittiyse ve artik kisir bir döngü icinde hep canimizi yakiyorsa bazen tek tedavi edecek yine kendimiz oluyoruz...
eger cekip gidemiyorsak o siknitiyi cekmek zorundaysak herseye inat mutlu olmayi bilmeliyz..
icin aciyorken bile gülüyorsan, bunun düzelme sansi yoksa ve dönülmeyecek bir yoldaysan takmamalisin seni bu acinin yiyip bitirmesine izin vermemelisin... madem cekmek zorundasin birakamiyordun siki siki tutuyorsun o zaman sahte gülücükleri gercege cevirmen lazim

dövecem ama seni:mymeka:
ne demek orucumu açmadım.ne için
ağrıyan yer başka acıkan yer başka derdi kayınvalidem
kalk ye bişeylerkaydirigubbakcemile
sana senden başka lazım olan yok
sen de böyle yaparsan kim ne yapsın senin için
hem oğluşunu düşün.:teselli:
hadi

arada patlayın ki birikmesin.birikirse bing bang etkisi yapıyor.cnm çok anlıyamadım seni bu kadar üzen şeyi ama bırakma kendini:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…