yaptığım salaklık

kirmizibalikgolde

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2015
977
1.127
kızlar,
yıllar önce öyle bir salaklık yaptım ki..
Lisedeyken bir arkadaşımın lafına inanıp kirpiklerimi kestim. ben kestim uzadı çok güzeller şimdi deyip (ki gerçekten güzeldi) . ben de inandım ve kestim. Sonuç bir daha uzamadı.... bir gram bile uzamadı.

denemediğim maskara kalmadı.Takma kirpik taksam , her gün işe giderken düğüne gidiyormuş gibi gözüküyorum. İpek kirpik yaptırdım olanı da azalttı. badem yağı vs bişeyler sürüyorum ama bana mısın demiyor.

Güzel güzel makyaj yapıyorum aynaya bakıyorum kirpik minicik ne bi uzunluğu ne bi hacim hiç birşey yok. benim yaptığım aptallığı yapıp bundan kurtulan var mı ?

benim de bildiğim ipek kirpikten başka kirpik için yapılacak şey yok. olsa ben yelpaze kirpiklere sahip olurdum. yağ bilmem ne hep denedim olmadı böyle kabul ettim.
canın sağolsun senden kıymetli değil bu kadar takma kafana. şimdi doğal gibi çok da uzun olmayan sahne makyajları için malzeme üreten (kryolan) gibi markaların kirpiklerini deneyebilirsin. doğal gibi duruyorlar biraz tuzlu ama çok istiyorsan arada kullanabilirsin.

Nasıl yani yıllar önce kestigin kirpik dökülüp yerine yenisi gelmedi mi? Köklerini mi kuruttun sanki sadece ucundan kesmissin. Bir tek benim kirpiklerim mi yenileniyor acayip miyim ya?
gelmedi malesef. 6 7 kat maskara sürüp anca insani bir boyuta geliyor. o da topaklanıp kalıp gibi kalıyor.

kızlar,
Lisedeyken bir arkadaşımın lafına inanıp kirpiklerimi kestim. ben kestim uzadı çok güzeller şimdi deyip (ki gerçekten güzeldi) . ben de inandım ve kestim. Sonuç bir daha uzamadı.... bir gram bile uzamadı.

denemediğim maskara kalmadı.Takma kirpik taksam , her gün işe giderken düğüne gidiyormuş gibi gözüküyorum. İpek kirpik yaptırdım olanı da azalttı. badem yağı vs bişeyler sürüyorum ama bana mısın demiyor.

Güzel güzel makyaj yapıyorum aynaya bakıyorum kirpik minicik ne bi uzunluğu ne bi hacim hiç birşey yok. benim yaptığım aptallığı yapıp bundan kurtulan var mı ?
hiç böyle bir şey yapmadım. buna rağmen kirpiğim hem kısa hem seyrek. alt tarafta kirpiğim neredeyse yok. hiçte eksiklik hissetmiyorum. beni beğenen böyle beğensin. beğenmeyenin de paşa gönlü bilir neticede ben kendime bayılıyorum =)

Düşen,makyaj yaparken dökülen kirpiklerimizin bile yenisi çıkıyorken yıllar evvel kestiğiniz kirpiğin uzamaması çok saçma yanlış anlamayın da.Bence kirpiklerinizzin yapısı kısa siz kesitiğiniz yüzünden olduğunu düşünüyorsunuz.Bence alakası yok.

öncesini bilmesem yapısı öyle deyip kabullenebilirdim :/

hiç böyle bir şey yapmadım. buna rağmen kirpiğim hem kısa hem seyrek. alt tarafta kirpiğim neredeyse yok. hiçte eksiklik hissetmiyorum. beni beğenen böyle beğensin. beğenmeyenin de paşa gönlü bilir neticede ben kendime bayılıyorum =)
yemin ederim bu özgüvenden istiyorum :KK43:

Gayet mantığımı kullanabileceğim bir yaştaymışım ama tenezzül edip kullanmamışım :KK43:
Olur öyle hepimiz birşeylere inanıp yapıyoruz ama sizinkinin dönüşü sıkıntılı olduğu için problem olmuş. Bi doktora falan göründünüzmü normalde uzaması yada çıkması gereken kirpik neden çıkmaz ki

kızlar,

ben arada kesiyorum tekrar daha gür ve kalın uzuyo nasıl uzamaz hayret ettim yapısı öyledir belki??

ben arada kesiyorum tekrar daha gür ve kalın uzuyo nasıl uzamaz hayret ettim yapısı öyledir belki??

bi tanıdığımızın (erkek) kirpikleri de öyle. kesiyor uzuyor kesiyor uzuyor. sakal traşı gibi kirpikte kesiyor. aklıma da o gelince inanıp kesmiştim ama eskisi gibi olmadı hiç .

Olur öyle hepimiz birşeylere inanıp yapıyoruz ama sizinkinin dönüşü sıkıntılı olduğu için problem olmuş. Bi doktora falan göründünüzmü normalde uzaması yada çıkması gereken kirpik neden çıkmaz ki
buraya yazayım dedim önce . tekli minik kirpiklrden aralara atıyordum ama artık çok sıkılmaya başladım

kızlar,

kirpiklere vazelin sürüp uzattığını iddia edenler var.

X