Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
dün karışıma 2.5 kapak gliserin ekledim sertlik yine oldu ama ilki kadar olmadı ama kuruyunca yumuşacık şekli doğal öyle güzel olduki bugün mesela ne şekillendirici ne jöle akşam sürdüğüm halle kalktım geldim işe geldim saçlarım öyle yağlıda olmadı gayet formda yani teşekkür ederim amonracım tarif gerçekten süper

canım rica ederim formuldeki yumuşaklığı sağlayan gliserin
miktarını deneyrek arttırabilirsin
memnum kalmana çok sevindim

ben de bu tarife uyarak deneyeceğim. teşekkür ederim.

Şu menekşe yağının kokusunu bir türlü sevemedim :26:
Bana nedense kokusu çok ağır geliyor..
Aldığım gibi yerinde duruyor.
Ben onun yerine böğürtlen yağını kullanıyorum..
Böğürtlen yağıda saça nem ve canlılık kazandırıyor..
Bilginize bayanlar..

Tarifin için teşekkürler canım.
Ben bu karışımı sadece gliserin, su ve böğürtlen yağı 3'lüsüyle kullanıyorum..

Son düzenleme:

ben de aksine bayılırım menekşe yağının kokusuna
tabi çok abartmamak lazım
yoksa çok bayıcı olabiliyo

denemek lazım bana da baya mantıklı geldi..

dene canım memnun kalacağını umuyorum

Meraba..ben yağları yeni aldım henuz karısımı yapıp kullanamadım..ama aklıma bır sey takıldı sacımıza surerken dıplere gelmesı sorun yaratırmı? Gercekten yağlılık hıssı vermıyormu? Bırde aldıgım menekse yagının aman aman bır kokusunu alamadım ben acaba sahtemı benımkısı her hangı bır yag gıbı kokuyor??

kızlar bu kalıcı düzleştirme hakkında ne düşünüyorsunuz straight therapy veya brezilya fönü

alacağımız saf gliserin mi gliserin yağı mı ben eczaneden aldım oro markalı olur mu bilmiyorum

Kızlar ben bu suya bir ampul de bepantene kırsam abartmış mı olurum acaba ne dersiniz?

Bepantene nin köklere faydası olmuyor mu canım? Biz bu karışımı uçlara sıkıyoruz. Belki uçlara da oluyordur faydası ama hiç duymadım

Bepantene nin köklere faydası olmuyor mu canım? Biz bu karışımı uçlara sıkıyoruz. Belki uçlara da oluyordur faydası ama hiç duymadım

eski sayfalara göz attım bazı arkadaşlar durulanmayan bakımda bepantene iyi sonuç vermedi yazmışlar.ben de vazgeçtim.

Arkadaşım bu tarif mucize midir nedir? İki yıldır saçımın kaybolan dalgasını geri getirmenin yollarını arıyordum yana yakıla.bugün bu suyu yaptım banyodan sonra ve gözlerime inanamadım.saçlarım elektriklenip tülermeden nihayet kendi dalgasıyla sağlıklı yumuşacık oldu.sana bu tarif için çok teşekkür ediyorum.merak ettim kimyager falan mısın? Buluşun çok isabetli,mükemmel. Bu arada ben de hazırladığım ölçüleri yazayım:
gliss saç spreyi şişesine iki çay bardağı su
iki kapak gliserin
yarım kapak badem yağı
yarım kapak hint yağı
dört beş damla menekşe yağı
bu oranlar bana ideal oldu.

canım çok seviniyorum böyle memnun kalanları gördükçe
kimyadan hiç anlamam
sadece deneme yanılma yöntemiyle keşfetmeye meraklı biriyim
bazen doğru tarifleri tutturuyorum işte böyle
memnun kalınca da paylaşmaktan mutlu oluyorum
ideal ölçünü e bulmuşsun güle güe kullan

vallahi sana tekrar tekrar teşekkürler arkadaşım.saçlarla ilgili yine tariflerin olursa bekleriz herzaman

Dört gözle bekliyorum yeni tarifleri,öptüm seni kocaman arkadaşım

Dört gözle bekliyorum yeni tarifleri,öptüm seni kocaman arkadaşım
aaa azecim bak bende sana tam bu suyu önerecektım.senın dıger baslıkta sacının kabarmasından sıkayetcı oldugunu okumustum ballı maskeyı onermıstım sımdı bunuda önereyım dedımkı bı baktım sen bulmussun bıle.memnunda kalmıssın cok sevındım senın adına

Arkadaşlar ilk 10 sayfayı felan okuyabildim anca. Şimdi aşağıdaki gibi mi yapıyoruz?

Yarım çay bardağı su
1 kapak gliserin,
2 çay kaşığı tatlı badem yağı
2 çay kaşığı menekşe yağı
2 çay kaşığı jojoba yağı.

Bunları karıştırıp fısfıslı şişeye koyuyoruz, nemli olan saçımızın uçlarına sıkıyoruz.

Bu kadar sanırım. Eklemek yada çıkarmak istediğiniz bişey var mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…