Yanlislarim var mı ?

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.661
Merhaba ben 13 ocakda diyete başladım .
1 hafta da 2 kilo verdim bu 2. Haftam .
Hergun leslie 3 mil videosunu 45 dakka yapiyorum 15 dakka egzersz yapıyorum . Bazen dışarı ciktgm oluyo ev işleri vs bunlar da kalori yaktiriyor .
Diyetimdede kahvaltida 1 haslanmis yumurta domates peynir zeytin bi dilim Çavdar ekmegi ve çay iciyorum
oglen 4 ızgara kofte ya da haşlanmış tavuk ya da ızgara tavuk ya da 5 adet sarma vs. Vs . Yanndada yarin dilim Çavdar 1 bardak ayran iciyorum
ara olarak muz yiyorum 1 adet . Ya da sıcak çikolata ( 55 kalori ) ve 30 gram form biskuvi ( 123 ) kalori yiyorum ta da 2 ceviz ve yarım yağlı sut iciyorum .
Aksam çorba salata ya da sebze yemeği çorba 1 bardak ayran yada firinda balık ve bi dilim ekmk yiyorum .
Ödül olarak o hafta kilo vermissem 1 çikolata yiyorum .
Onun haricinde cikolatasz bi gün duramayan ben hiç cikolata yemiyorum tatlı yemiyorum kizartma simit börek poğaça hamirisi yemiyorum . Gazlı icecektir cipstir patates kizartmasidir hazır soslardir vs . Hiç yemiyorum .
Beyaz pirinç beyaz ekmk yemiyorum hiç .
gece Karnım çok acikirsa bi lokmacik ekmk peynir yiyorum ya da 1 bardak az yağlı sut iciyorum .

Evet tatlisiz duramadgm icin günde 30 gramlık 1 adet form ile bir bardak sıcak çikolata içmeden duramiyorum .
Diyete bole devam ednce kilo verebiliyorum ama tereddutluyum .
Szce yanlisim var mı diyetimde ?
Yeşil kahve icsem ise yarar mi zayflatiyor diyolar tadı nasıl ? Tatlı isteğini gecirirmi ?

Merhaba, genelde iyi gidiyorsun ama sabah bol yeşilliği ihmal etme. Ekmeğini haftada bir değiştir derim. Ara öğünlerde meyvanı çeşitlendir. 1 muz 2 porsiyon. 2 porsiyon da başka meyveler yemelisin. Tatlıya düşkünsen daha çok kuru meyveleri tercih edersen iyi olur. Süt, ayran içmen güzel. Süte tarçın eklersen tatlı isteğini giderir. Öğle öğününde et türü yiyorsan yanında mutlaka bol yağsız, elma sirkeli salata yemelisin. Akşam çorba, sebze ve yoğurt üçünü bir arada yemelisin. Sebzenin yanında salataya gerek yok. Öğlede et yediysen akşama sebzeli öğün olmalı. Öğle ve akşam öğünlerini 2 haftada bir değiştir. Bir düzene koy bence. Bazı öğle bazı akşam değil de 15 günde bir değiştir. Yeşil kahvenin bir yararı yok. kalorilere, ölçülere dikkat et yeterli. Çok düşük kalorili beslenme. 1200 ün altına inmesin ki metabolizman yavaşlamasın. Kolay gelsin. Çikolatanın azı yararlı çoğu zararlı. Haftada bir izin vermen iyi ama bitter olsun :) kolay gelsin.

Teşekkürlerrr yorumun için :) birde bugün bitter çikolatalı lifaitf aldım . O kahvaltıda yeniyormuş sanrım ya da ara öğünlerde . kilo aldırırmı acaba tereddüt ettim aldıktan sonra internetten biraz bakınca yoksa yeneblrmi bi bilginiz var mı ?

Rica ederim :) evet onlar kahvaltılık. Ara öğün olmaz ama kilo verme aşamasında tavsiye etmiyorum. Ben sade yulaf ezmesi alıyorum haftada 2 kez kahvaltıda sütle yiyorum. 5 kaşık yulaf ezmesinin içine 2 ceviz, 1 tk. goji berry, 1 tk. yaban mersini ve 1 de gün kurusu kayısı koyuyorum üzerine süt. Kahvaltı olarak sadece onu tüketiyorum. Çok doyurucu ve besleyici oluyor. İçine istediğin kuru meyveleri sen koyabilirsin veya sadece cevizle sütle yiyebilirsin.

Anladımm tşeekkürler :)

incelemeni isterim
ULTRA HIZLI ZAYIFLAMA
KEMİKLERİ İRİ OLAN ARKADAŞLAR DİKKATTT !
5 Derslik Ücretsiz Zayıflama Kursumuza Katılın!

http://link.tl/unKL

ULTRA HIZLI ZAYIFLAMA
KEMİKLERİ İRİ OLAN ARKADAŞLAR DİKKATTT !
5 Derslik Ücretsiz Zayıflama Kursumuza Katılın!

http://link.tl/unKL

İki haftada bir neden yediklerimizi değiştirmemiz gerekiyor acaba ?

Neden 15 günde bir değiştirmek gerekiyor yediklerimizi ?

İki haftada bir neden yediklerimizi değiştirmemiz gerekiyor acaba ?

Yediklerini degistirme anlaminda degil de ogle ile aksam ogununu degistir demistim. Bunyemiz monotonluga alismasin metabolizmayi surekli aktif tutmak icin. Mesela oglede et turu ve salata aksama da corba yogurt sebze yiyorsak 2 hafta sonra et turunu aksama alalim sebze ogununu ogleye alalim dedim. Boyle degiserek devam etmekte yarar var aliskanlik olmasin diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…