Makyaj Ürünleri Yanlış makyaj malzemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Eczaneden bepanthen alın kızlar..Bana iyi geliyor.

Deriyi yeniliyor bebek poposu gibi oluyor insanın her yeri :)

canım benim çok üzüldüm yüzündeki lekelenme için sanırım ya doğal maskelerle geçirmeye çalışacaksın yada leke için bir çok markanın ürünü var onlardan birinden yardım alacaksın. benim sana önerim hem fiyatları uygun hemde gerçekten güzel bir marka olan unt shopunt ürünlerini bir incele ben çok memnun kaldım.

cathrine arley ,her halde böyle yazılıyordu hala kullanan varmı bilmiyorum ama yüzünüze pastel boya kullanın aynı etkiyi yapar
makyaj ürünü kullanan arkadaşlar; ürünün kaliteli ve pahalı olması sizin için problem olmasın ondan kısın bundan kısın kaliteli ürünler kullanın en değerli giysimiz cildimiz ona verdiğimiz zararı nötürlemek için eskiden kullandığımız malzemere verdiğiniz paranın 5 katını gidermek için uğraşacaksınız ben de golden rose ve maybelline başlamıştım ama cildim hemen tepki verdi ve o markaları bıraktım şimdi jane ıredale kullanıyorum :))

Benimde başıma hiç gelmedi , bir ara göz kalemi yüzünden gözlerim kıpkırmızı geçmiştim uzun süre. Güzellik için neler yşıyoruz

kesinlikle doktora göstermelisin derim canım çünkü o kendiliğinden gitmiyo.

benim bi keresinde dandik rimelden kirpiklerim dökülmüştü ve 2-3 ay içinde ancak yenileri çıktı. özellikle yüze göze sürülen şeylerin kaliteli olması lazım o günden sonra ona göre aldım.

organik kozmetik malzemeleri ve mineralli makyaj ürünleri kullanmak lazım..bir çok ünlü markanın ürünleri içerisinde ağır metaller tespit edilmiş üstelik ambalajında yazılı değil..

konu hortlamış resmen :) 2008 den bu yana bir çare bulmuştur sanırım arkadaş. Ben Catherine Arley ürünlerini beğenerek kullanıyorum ve hiç bir problem yaşamadım. Cildimiz hassas 5 liralık allık ya da 50 liralık allık fark etmez. Eğer içlerinde alerjinizin olduğu bir madde var ise cildiniz tahriş olur. İçinde paraben olmaması daha iyi olur ama. The Balm'ın allıklarını tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…