Yanlis hap içtim

Rose_marie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2018
875
708
33
Kizlar 36. haftamdayim, Yanlislikla arveles ictim birsey olurmu acaba, dr verdigi agri kesici ile karıştirdim üstünüde hic okumadim. Ictikden sonra fark ettim. Tekrar istifar etmeye calistim ama olmadi. Insallah kötü bir etkisi yoktur 😢😢 eczanede calisan birileri varmi acaba aramizda? Ne yapsam bilemedim.

Kizlar 36. haftamdayim, Yanlislikla arveles ictim birsey olurmu acaba, dr verdigi agri kesici ile karıştirdim üstünüde hic okumadim. Ictikden sonra fark ettim. Tekrar istifar etmeye calistim ama olmadi. Insallah kötü bir etkisi yoktur 😢😢 eczanede calisan birileri varmi acaba aramizda? Ne yapsam bilemedim.
Bence doktora görünün derim

Çok dikkatli olman gereken şeyler nasıl dikkatsiz olabiliyorsun 😒
Doktoruna sor canım inşallah sorun olmaz

Screenshot_20240830_082544_Microsoft 365 (Office).jpg

Screenshot_20240830_082614_Microsoft 365 (Office).jpg

3. Trimesterde kendi prospektüsünde kullanılmamalıdır yazıyor🤷🏻‍♀️

Doktoruna git bence hemen ne olur ne olmaz.

Hayır arveles ile parolu nasıl karıştırdın? Bir tek parol veriyorlar o da son noktada🙄

Bir de arveles küçük parol büyük😪🫣
Karıştırmamıştır unutup içmiştir. Arveles ile parolun karışacak yanı yok. Bir şey olmaz muhtemelen ama kendi prospektüsünde bile uyarıyor gene de gitmek lazım düşük ihtimal de olsa risk oluştu ise doktor takip edip bilmeli

Kizlar cok haklisiniz. Oglum hasta bana bulaştırdi o anki stresle inanin hic okumadan aldim. Yurt dışında yasiyorum burda parol degil ama ayni icerikli baska bir ilaç veriyorlar ve arvelesle boyutları ayni. Esimde arvelesi benim hapimin yanina koymus o dalgınlikla aldim. Doktorum hersey yolunda dedi, bebek gayet sağlıklı, bir tane hapdan bisey olmaz dedi. Cok rahatladim suan anlatamam. Sabahi zor ettim. Msjlariniz icin tsk ederim ❤️

X