Yanımdasınız değil mi

E

EU3

Ziyaretçi
bugunlerde moralim bozuk arkadaslar, hayatin bu dunya icin pek bi anlami kalmadi artik benim icin...calisiyorum, ise gidip geliyorum, bikac hobi var, iste hepsi bu...Hayat boyle geciyor, bunun disinda da hicbisey yok...Anlatacak hicbiseyim bile yok aslinda, baskalarinin hayatlarini dinliyorum, izliyorum hepsi bu...Yaz bitti yine kis geldi iste, karanlikta isten cik eve gir, sabah erkenden kalk ise git...Boyle nasil gecer bu hayat bilmiyorum cok moralim bozuk, yillarca boyle nasil yasiycam yarabbim diyorum, kendimi cok cikmazda hissediyorum :KK43:

Nolur bi ses verin, yanimda oldugunuz hissedeyim

efenim tipik bi sonbahar depresyonu örneği :)
işin varsa evin varsa hobin varsa yeter işte, bi de sevgili yaptın mı senden iyisi yok..

bende de iş var yüksek lisans var, ben de bazen çok bunalıyorum ama sonra diyorum ki ya bunlar olmasaydı? o zaman şöyle bi ürperiyorum, aman diyorum maşallah iyi böyle..

Bozma moralini arkadasim!!:teselli:

Bazi dönemler hepimiz böyle seyler hissediyoruz! Kis aylarininda getirdigi bir melankoli cöküyor insanin üstüne..gececek insallah...:Saruboceq:

Ben her zaman ne diyorum biliyormusun: Allah bu günlerimizi bile aratmasin!!:Saruboceq:

Sagligin yerindemi? Isin gücünde var, ac degil acikta degilsin, aklin beynin calisiyor, iste tamam daha ne?? Can SIKINTISI, anlik Üzgünlükler hepimiz yasiyoruz lakin yinede allaha binlerce sükürler olsun demeliyiz!!a.s

Sevgiyle:teselli:

tesekkur ederim, sadece kıştan da degil aslinda...Cidden hayat bu kadar bos gecmiyor :KK43: gunler gecip gidiyor ama yasadigini hissetmiyorsun

yalnız değilsin canım maalesef aynı durum çoğu kişi için geçerli.aynen ben de burada sizlerin dertlerini sevinçlerini okuyarak söyleyecek şeylerim varsa yazarak zaman geçiriyorum.evden okula okuldan eve gidiyorum ara sıra dışarı çıkıyorum ama dışarı çıktığımdada bunladığımı hissediyorum.hiiç arkadaşım yok.sevgilim de dostumda arkadaşımda benim parçam da sadece bir insan..allahtan o var da bir nebze olsun iyiyim.etrafımda hiç kimse yok.elbet benim de hatalarım olmuştur ama benim hatamın yanlış insanlarla arkadaşlık ilişkisi başlatmak oldu sanırım.mesela 10 gün önce dışarda vakit geçirdiğim arkadaş sandığım insanlara msn de rastlıyorum tam bir şey yazıcam her seferinde ben girdiğimde onlar kaçıyor.çok da dert etmiyorum ama inan burada benim de yapacak birşeyim yok.bi hobim bile yok.çünkü şu ekonomik krizde bir hobiye ayıracak param yok.dans kursuna gitmek istiyorum ama pahalı.tam araştırırken hobi merkezi buldum.eğitim ücretsiz sadece ahşap,boya,cam..gibi malzemeler oradan alınacak istediğin zaman gidip sana kurs vereceklerdi eğitmenler gittim görüşmeye 50 ytl aylık istediler madem öyle ne diye ücretsz diyorsun internette...işte böyle burda hava para su para herşey para...aynen ben de o kadar çok bunaldım ki benim derdimden sen kendi derdini unutabilirsin:) tekrara söylüyorum canım yalnız değilsin salma kendini herkesin böyle dönemleri olablir bak ne güzel bi kaç hobin varmış ben de kendimi kitap okumaya verdim..sıkıntı daha çok sıkıntı getirir kara kara düşündükçe iş içinden çıkılmaz bir hal alır.her kışın sonu bahardır ve eminim sen baharı güzel karşılıcaksın ve inşalah hepimiz..

cnmm benim zaman zaman olur böyle seyler
bende kendimi cogu zaman böyle hissettim
ama inan bana cabucak gecip gidiyor
sende istedigin sürece biz hep senin yanindayiz
burdaki arkadasliklari dostluklari sana tarif edemem
bir aile gibi hatta aileden daha ileriyiz
yurt disinda oturuyorsun cnm yurt disinda hayat hep böyle gecmezmii
türkiyedekiler bayram kutlarken aileleriyle beraber yemek yerken biz burda calismazmiyiz
bayram nedir unuttuk

simdi sevdigin bi müzigi ac yaninada sevdigin bi cay yap
cayini icerken pencereden disari bak ben bunu yapiyorum bu beni rahatlatiyor umarim senide biraz olsun rahatlatir arkadasim :))
kendine iyi bak ,kendini lütfen yanliz hissetme biz hep senin yanindayiz :))

sade kahve beni depresyona sokacaksın yaaaa -tatlicadiarzu-
benimde böyle düşündüğüm oluyor özellikle bu mevsimde, ama şöyle kendine gelebilirsin,
sence kimin şıkır şıkır f:teytey::sm_cool:ıkır fıkır hayatı varkı ?
hepimiz çalışıyoruz, sabahın karanlığında iş yerine giriyoruz akşamın karanlığında çıkıyoruz, ama önemli olan olduğun yer değil. zamanını seni mutlu edicek şeyler le geçirmeye bak ben iş yerindeyim ama kk ya takılıyorum bazen çaktırmadan tv izliyorum. bi şekilede geçiyor zaman. kaydirigubbakcemile5

sade kahve sen ciddi dayak istiyosun haa :mymeka:
yaşamanın bir anlamı kalmadı demek biraz ağır kaçmıyomu:bbo:
insanlar ne dertlerle boğuşuyorda genede buna da şükür deyip gülmeyi becerebiliyorlarÇok üzgünüm çoook
sahip olduklarına bak,bunun için şükret ve istediklerinin olması için Allah'a dua et:Saruboceq:
elin ayağın tuttuktan sonra gerisi dert değil,teferruat:1closedeyes:

hayatta her günü en güzel şekliyle geçirmeliyiz çünkü bu hayat bize verilmiş bir armağan
şu an hayatının rutinliği dolayısıyla bir çıkmaza girmişsin ama bir düşünelim sağlıklıyız hamdolsun kimseye muhtaç değiliz hamdolsun ve elimizdekiler gitmeden onların değerini bilmeliyiz hayat çok çabuk geçiyor ve bu kısa zamanda dün bitti yarına daha var ve mühim olan bugün öyleyse bugün şükürler olsun rabbime bugüne de sağlıklı ulaştım diyebilmeliyiz

desteginiz icin cok sagolun arkadaslar, cidden sizden biseyler duymak istiyordum
sorun aslinda monotonluk degil cunku biliyorum herkesin hayati bi sekilde ayni devam ediyor, calisanlarda mesela hergun git gel ayni biliyorum
ama is disinda hayati guzellestiren seyler yalniz yalniz pek bi anlam ifade etmiyor
dogum gunum yaklasiyor surda 1 ay kaldi ama inanin hic gelmesin istiyorum artik, 1 yil daha gecti ayni sekilde iste hayatta degisen icbisey olmadi
2008 e ne umutlarla baslamistim, gercekten inanirsan hayatin guzel olacagina guzel olur derler ya
gercekten inanarak 2008 e baslamistim, bu sene beni kimbilir ne guzellikler bekliyor demistim

ama olmadi, hicbisey degismedi, ise git gel aksam tv izle kitap oku, sadece 1 yas daha yaslanmis oldum 30 una merdiven dayamis oldum hepsi bu :KK43:(

desteginiz icin cok sagolun arkadaslar, cidden sizden biseyler duymak istiyordum
sorun aslinda monotonluk degil cunku biliyorum herkesin hayati bi sekilde ayni devam ediyor, calisanlarda mesela hergun git gel ayni biliyorum
ama is disinda hayati guzellestiren seyler yalniz yalniz pek bi anlam ifade etmiyor
dogum gunum yaklasiyor surda 1 ay kaldi ama inanin hic gelmesin istiyorum artik, 1 yil daha gecti ayni sekilde iste hayatta degisen icbisey olmadi
2008 e ne umutlarla baslamistim, gercekten inanirsan hayatin guzel olacagina guzel olur derler ya
gercekten inanarak 2008 e baslamistim, bu sene beni kimbilir ne guzellikler bekliyor demistim

ama olmadi, hicbisey degismedi, ise git gel aksam tv izle kitap oku, sadece 1 yas daha yaslanmis oldum 30 una merdiven dayamis oldum hepsi bu :KK43:(

sorun nedir tam olarak nedir peki? iş hayatı kimi zaman monotonlaşıyo ama hayatımızın zaten büyük bi kısmını oluşturuyo, orda problem olmaması önemli.. iş hayatı değilse ya sosyal hayat ya özel hayat galiba..

ah canım benim, aynen senin gibiyim 29 yaşındayım 30uma sadece üç ay var, hatta 30dan gün bile alıyorum ama elde sıfıra sıfır elde var sıfır.bakıyorum en güzel yıllar boşaa değmeyecek insanlara gitmiş ve ben bi hiçle kalakalmışım,benim dehayatımda hiçbişey yok bomboş canım, işe git eve gel,sabah tekrar aynı şeyler,bende günlerdiiir o kadar bunalıyorum ki, hüzünlü ayrılıklar,can sıkıcı tatsız olaylar, 6 ay oldu babamı kaybettim, sevdiğim insanla bidaha biraraya gelme umudumuz asla yok, belki de evlenecek,hobim bile yok... ölee geçip gidiyo günler bomboş.ama bu karanlığın içinde azıcık da olsa bi ışığım var, o da sağlığım ve işim... en önemlisi onlar galiba, allaha çok şükür bi işimiz var rabbim bu krizde hepimize yardım etsin işlerimizden de olmayalım, en önemlisi de sağlığım yerinde allahıma çok şükür.bizim bu boşluk duygumuz sanırım yalnızlıktan kaynaklanıyor, tamam dostlarımız arkadaşlarımız var çok şükür ama bizim bu yalnızlığımız değişik bi yalnızlık, bu boşluk duygusunu veren bu yalnızlık, özel birşeylerimizi paylaşabileceğimiz,sevip sevilceğimiz güzel huzurlu bi ilişkinin yokluğu.. boşluk duygusu bundan kaynaklanıyor. bu da çok önemli bir eksiklik. bu mutsuzluğun hayata bakış açımızlada ilgisi var,biraz daha pozitif bakmayı denememiz gerek belki de . nasıl bakarsak öyle gözükür herşey aynı yollardan geçen bi arkadaşın olarak tüm kalbimle yanındayım canım.:teselli:

ah canım benim, aynen senin gibiyim 29 yaşındayım 30uma sadece üç ay var, hatta 30dan gün bile alıyorum ama elde sıfıra sıfır elde var sıfır.bakıyorum en güzel yıllar boşaa değmeyecek insanlara gitmiş ve ben bi hiçle kalakalmışım,benim dehayatımda hiçbişey yok bomboş canım, işe git eve gel,sabah tekrar aynı şeyler,bende günlerdiiir o kadar bunalıyorum ki, hüzünlü ayrılıklar,can sıkıcı tatsız olaylar, 6 ay oldu babamı kaybettim, sevdiğim insanla bidaha biraraya gelme umudumuz asla yok, belki de evlenecek,hobim bile yok... ölee geçip gidiyo günler bomboş.ama bu karanlığın içinde azıcık da olsa bi ışığım var, o da sağlığım ve işim... en önemlisi onlar galiba, allaha çok şükür bi işimiz var rabbim bu krizde hepimize yardım etsin işlerimizden de olmayalım, en önemlisi de sağlığım yerinde allahıma çok şükür.bizim bu boşluk duygumuz sanırım yalnızlıktan kaynaklanıyor, tamam dostlarımız arkadaşlarımız var çok şükür ama bizim bu yalnızlığımız değişik bi yalnızlık, bu boşluk duygusunu veren bu yalnızlık, özel birşeylerimizi paylaşabileceğimiz,sevip sevilceğimiz güzel huzurlu bi ilişkinin yokluğu.. boşluk duygusu bundan kaynaklanıyor. bu da çok önemli bir eksiklik. bu mutsuzluğun hayata bakış açımızlada ilgisi var,biraz daha pozitif bakmayı denememiz gerek belki de . nasıl bakarsak öyle gözükür herşey aynı yollardan geçen bi arkadaşın olarak tüm kalbimle yanındayım canım.:teselli:

evet aynen boyle iste, cok guzel anlatmissin
tesekkur ederim hic yalniz kalmak bile istemiyorum
1 dakika bile
buraya siginiyorum iste

burası çok yardımcı oluyor insana, terapi gibi,senle aynı derdi taşıyan insanlar olduğunu yalnız olmadığını görüyorsun,derdini sıkıntını paylaşıyorsun,sıkıntına çareler arıyorsun, konuları okurken kimi zaman çareler arıyorsun,kimi zamanda eğlencelik vakit geçirmelik takılıyorsun,buraya tesadüfen üye oldum, burası da olmasa napardık bilmiyorum.bu aralar en yakın dostum kk oldu :enbuyukkk:

prenses006 sana ozel mesaj aticam ama kapali ozel mesajin..acabilir misin

cnm bende sonbahar depresyonu diye düşündüm yaşadıklarını ama sanırım değil.ama şöyle pırıl pırıl sıcacık bir yaz gününde yinede bu kadar karamsar olmuyoruz gibi.en azından şükretmek için birçok sebebimiz varken.kışın karanlık günleri alışana kadar banada zor zamanlar yaşatır.sanıyorum sizdeki eksik duygusal anlamda hayatınıza anlam katacak bir erkek arkadaş.çoğunlukla dert oluyorlar ama yinede eksikleri belli oluyor insanın hayatında.birbirini yerken sıkılmaya vakit kalmıyor.tabi bu sadece benim fikrim sıkıntının başka sebepleri varmı bilemiyorum.hobilerim demişsin, takı yapıyorum.beni boncuklar bağladı bir dönem hayata uğraştınmı hiç bilemiyorum.ama tavsiyederim.msj ını yeni gördüm otuz yaş neki kızzzzzzzz.hayat daha yrni başlıyora.s.

bugunlerde moralim bozuk arkadaslar, hayatin bu dunya icin pek bi anlami kalmadi artik benim icin...calisiyorum, ise gidip geliyorum, bikac hobi var, iste hepsi bu...Hayat boyle geciyor, bunun disinda da hicbisey yok...Anlatacak hicbiseyim bile yok aslinda, baskalarinin hayatlarini dinliyorum, izliyorum hepsi bu...Yaz bitti yine kis geldi iste, karanlikta isten cik eve gir, sabah erkenden kalk ise git...Boyle nasil gecer bu hayat bilmiyorum cok moralim bozuk, yillarca boyle nasil yasiycam yarabbim diyorum, kendimi cok cikmazda hissediyorum :KK43:

Nolur bi ses verin, yanimda oldugunuz hissedeyim

ayy bugünlerde bende aynı böle bunalım takılıyorummmmmm

geldiler banadaaakötükedihüso

cnm bende sonbahar depresyonu diye düşündüm yaşadıklarını ama sanırım değil.ama şöyle pırıl pırıl sıcacık bir yaz gününde yinede bu kadar karamsar olmuyoruz gibi.en azından şükretmek için birçok sebebimiz varken.kışın karanlık günleri alışana kadar banada zor zamanlar yaşatır.sanıyorum sizdeki eksik duygusal anlamda hayatınıza anlam katacak bir erkek arkadaş.çoğunlukla dert oluyorlar ama yinede eksikleri belli oluyor insanın hayatında.birbirini yerken sıkılmaya vakit kalmıyor.tabi bu sadece benim fikrim sıkıntının başka sebepleri varmı bilemiyorum.hobilerim demişsin, takı yapıyorum.beni boncuklar bağladı bir dönem hayata uğraştınmı hiç bilemiyorum.ama tavsiyederim.msj ını yeni gördüm otuz yaş neki kızzzzzzzz.hayat daha yrni başlıyora.s.

daha 28 im ama 30 a da geliriz bu gidisle
ugrasilarim oluyo bisuru de cansiz varliklarla da biyere kadar

canını sıkma arkadaşım kimi zaman hepimizde olur bole duygular bazen çok sevinçli oluruz bazen yaptıklarımızdan zevk almayız ama herkes sahip olduğuyla yetinmeli ve Rabb ime şükretmeli işin var evin var ailen var istediğin zaman istediğini yapabiliosun sağlığın yerinde biçok insan bunlardan birine sahip olabilmek için kimbilir nelerini vermezdi herşey güzel olacak die başla güne ve eminim herşey güzel olacaktır...:1hug:

X