yanı su koca ıstanbulda bır jınekolog onerecek yokmu:(

aytii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
348
1
47
arkadaslar herkese selam
ben gecen haftada sormustum ama pek cvp alamadım
benım suan gıtttıgım dr um aslında cok ıyı dr kaan kocatepe ıyı ama hem bana cook uzak sureklı gıdemıyorum hemde bır hastaneye baglı calısmadıgı ıcın ozel saglık sıgortamda bellı bı yere kadar odeme yaptıgı ıcın bı hastaneye baglı dr arıyorum 2 yıldır cocuk yapmaya calısıyoruz ama hıc bır dr bır tedavı uygulamadı esımdende test falan ıstemedıler sadece benım prolaktınım yuksek
ne yumurtlamaya bakıldı nede baska bısey 2 sene azmı kı anlamadım valla oyuzden yenı dr arıyorum lutfen bana yardım edın.. dualarım tum bebek sahıbı olmak ısteyenlerle

benim doktorum Acıbadem Hastanesi doktoru Doç.Dr.Tolga ERGİN ben çok memnunum çok iyi bir hekim ama kolay randevu alınamıyor onu kesinlikle tavsiye edebilirim.

ya ben bakırköy acıbademde prof.dr cıhat unlu kadın dogum bolum baskanı taaa ona gıttım yanı ama fos cıktı adam kesınlıkle ılgılenmıyo artık ısı tıcarete dokmusler tabıı genelleme yapmıyorum ama malesef bole yada prof oldugu ıcınde ılgılennemıs olabılır ama ne saman arasam yok konferanstayım yurtdısındayım falan dıyo ve bana tedavı bıle baslatmadı cok moralım bozuluyo en azından bıyerden baslasak bende ona gore beklerım tedavı oluyorum dıye

ben bıraktım acıbademdekı profu serbest calısan Dr kaan kocatepe ye gıdıyorum o daha ılgılı ona guvenıyorum gercekten arastırmacı ıyı bır dr ama dedıgım gıbı serbest calısıyo hastaneye baglı dııl benımde ozel saglık sıgortam var ve ssk o yuzden olmuyo

canım istersen bi de bu doktoru dene benim kafamdaki tüm soru işaretlerini kaldırdı tüm testleri yaptı ama sen bilirsin

tsk candy :) bıo ara stırıyıom bakım hastane nerde ban yakınsa alırım randevu

selam
3 doktor önerebilirim.
amerikan hastanesi - alper mumcu
amerikan hastanesi - ramazan bey
international - hidayet hanım

hangi tarafta oturduğunu anlayamadım ama anadolu yakasında çağıner hastanesi başhekimi ve jinekolog dr ünsal bey var.bir çok ta özel sağlık sigortası geçiyor.bende başta başka dr gitmiştim ama senin gibi sigortamın geçtiği hastaneyiarayınca burasını tavsiye ettiler bende memnun kaldım.5 sene oluyor doğum yapalı.allah gönlünüze göre versin canım

cok sagolun yaa ben bu amerıcan dakı dr kları duymustum canım yanı ıyı olduklarını ama bana uzak oldugu ıcın gıdemıyorum beylıkduzunde oturuyorum buyukcekmece yanı:)

merciii kuslar :) cok sagolun ben sımdı bı arkadasımın tavsıyesı uzerıne jfk hast. persembe gunu ıcın randevu talep ettım ordakı dr da cok ıyıymıs ole dıyolar bakalım hayırlısı hepınıze cok tsk edıyorum ya Allah gonlunuze gore versın:)

selam arkadaşlar,
site ismi vereceğim oradaki drlardan 27 yorum (en çok) yapılan doktora gittim ve davranış anlamında çok memnun kaldım, Yeşim YERÇOK, kaç tane dr. ye gitmiştim hepsi de havalı semtlerdeydi ama hiçbiri yeşim hnm kadar pratik davranmadı, hemen eşimin spermiyogramını istedi ve diğer dr. lerin yaptırdığı tahlil sonucunda olmasına rağmen bana söylenmeyen rahim ağzı yaramı farketti ve tedavisine başladı ve yumurta takibi yaptı, bunun için de çok da yüksek bir ücret talep etmedi daha tedavim sürüyor, kesin birşey söyleyemem ama tavsiye ederim başlangıç için.

Son düzenleyen: Moderatör:

günaydın ayticim,
bende jinekolog aradım ve buldum,haftaya perşembe günü için randevu aldım,Medikal Park-Seçil Hanım,Kadir Has Center'in orada,ismini buradaki forumlarda duymuştum ancak randevuyu çok geç veriyorlar,çok yoğun ben iki hafta önceden aldım randevuyu ve sigorta geçiyor,muayene ücreti 25 ytlymiş,memnun kalırsam tavsiye ederim sana.

Bende ist luyum başka bir şehirde yaşıyorum fakat ailemde ist da olduğu için sık sık oradayım yani.Sana önerebileceğim çok iyi bir doktor var bu arada ben daha dün üye oldum yazını da yeni gördüm.Bakırköy-Bahçelievler sana ne kadar yakın bilemem ama orada süper bir doktor önerebilirim sana.

yaa canım doğum evi drlarına baksana özelden de onlara gidebilrisin ben ist değilim gerçi yada netten araştır hastanalerin drlarını yada git mesela hastaneye bak kimin hastası fazla gibi ben öle buldum dr.umu.gerçi samsunda topu topu 20 özel hastane var ama genede allah kolaylık versin cnmm

dr. niyazi davas özel kadıoğlu hastanesi süperdir. tavsiye olunur.sevgiler .bol şanslar.....

kesinlikle katılıyorum
niyazi bey çok iyidir
ayrıca İzzet Bahar var şişlide
ben onun muaynahanesine gidiyorum
çok deneyimli bir dr SSk doktoru aynı zamandaa...

canım de senin gibi çok dr aradım gittiğim dr larda saçma sapan tedavi uyguladı bende şimdi bahçelievlermedikal park hast doç dr selman laçin çok iyi bir dr iyide ilgileniyo istersen bi araştır ayrıca rande vu alırken tüp bebek hast de çünkü randevu vermiyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…